Canal+ PolskaMediaSieci kabloweZapowiedzi TV

„Festiwal Gwiazd na wyjeździe” na antenie Active Family (wideo)

W tym trudnym okresie, gdy bezpośrednie spotkania z publicznością i aktorskie podróże po Polsce są niemożliwe, teatralna ekipa nadal pozostaje blisko swoich widzów. A spektaklowe wyjazdy w pigułce, niesamowitą atmosferę i komediowy klimat, możecie zobaczyć w teledysku promującym show.

 

 

Dzięki cyklowi programów „Gwiazdy na wyjeździe”, telewizji Active Family, aktorzy Teatru Capitol, pomimo przerwy spowodowanej epidemią, mogli zagościć w domach swoich widzów. Show prezentuje zawodowe wyjazdy i pracę znanych i lubianych artystów od kulis. W każdym odcinku wyjątkowa podróż, nieprzewidziane wydarzenia, kultowe historie, spotkania z nową publicznością oraz niepowtarzalne towarzystwo.

 

 

Po emisji drugiego sezonu w kwietniu tego roku, na prośbę widzów, powstała kompilacja obydwu zrealizowanych dotąd serii pod nazwą „Festiwal Gwiazd na wyjeździe”. Łącznie dziesięć odcinków będzie można obejrzeć od poniedziałku do piątku, już od 1 czerwca. A w programie występują między innymi: Katarzyna Skrzynecka, Patricia Kazadi, Daria Widawska, Marzena Rogalska, Łukasz Nowicki, Michalina Sosna, Marta Chodorowska, Adam Fidusiewicz, Olaf Lubaszenko, Marta Wierzbicka, Kacper Kuszewski, Rafał Cieszyński, Joanna Moro, Mateusz Banasiuk, Maciej Damięcki, Ela Romanowska, Michał Rolnicki, Piotr Miazga oraz Dyrektor Teatru Capitol – Anna Gornostaj.

 „Festiwal Gwiazd na wyjeździe” promuje teledysk, który w pigułce oddaje atmosferę pracy aktorów podczas teatralnych podróży. Został on stworzony z fragmentów dwóch sezonów tego show, zrealizowanego przez telewizję Active Family we współpracy z Teatrem Capitol. Utwór, do którego powstał teledysk, jest podstawą ścieżki dźwiękowej programu „Gwiazdy na wyjeździe”. Autorem tekstu i muzyki, oraz wykonawcą jest Hanna Krawczyńska, prowadząca ten show w stacji Active Family. Wymowny tekst piosenki „Zabiorę nas, tam gdzie szczery śmiech…” przywołuje pełne radości chwile z wyjazdów aktorskich, które w obecnej sytuacji nie mogą się odbywać. Oddaje także tęsknotę za spotkaniami z widzami, za klimatem teatralnych podróży po całej Polsce i gry na scenie w zabawnych komediach Teatru Capitol. A wszystko to pokazano w klipie z dystansem i lekkim przymrużeniem oka.

Autorką programu oraz jego producentką i prowadzącą jest Hanna Krawczyńska – PR-owiec Teatru Capitol oraz stacji Active Family, a także wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Piosenkę zaaranżował i wyprodukował Piotr Walicki. Producentem wykonawczym teledysku oraz programu „Gwiazdy na wyjeździe” jest Przemek Petryszyn, szef stacji Active Family.

 

 

Już 1 czerwca, na antenie Active Family, startuje „Festiwal Gwiazd na wyjeździe”. Od poniedziałku do piątku o godz. 19.00!

 

TELEDYSK DO UTWORU „GWIAZDY NA WYJEŹDZIE”

Muzyka i Tekst: Hana (Hanna Krawczyńska)
Produkcja i aranżacja utworu: Piotr Walicki
Aranżacja i wykonanie chórków: Monika Urlik
Zdjęcia: Maciej Dryżałowski, Daniel Łyżwiński
Montaż: Marcin Szymczyk
Produkcja teledysku: Przemek Petryszyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *