MediaNASZ NEWSSieci kablowe

Filip Antonowicz “Rudanacja” dołącza do Mixtape TV! (wideo)

Rudy dołącza do MIXTAPETV! Dziennikarz radiowy i telewizyjny Filip „rudanacja” Antonowicz, jako kolejna osoba zasiliła team rapowej telewizji Mixtape TV.

 

Antonowicz na stałe związany z Radiem ESKA, w którym poradzi codziennie, poranne pasmo, współpracował wcześniej z MTV, CZWÓRKĄ Polskim Radiem, TVP i EskaTv.

To prezenter i prowadzący programy, eventy, koncerty i wydarzenia kulturalne. Prywatnie jest ogromnym fanem rapu. Sam zdobywał wiele sukcesów jako freestylowiec.

W Mixtape TV będzie odpowiedzialny za pion kreatywny i „szeroko pojęte gadulstwo” oraz objął stanowisko Dyrektora Kreatywnego w stacji.

 

 

 

Mixtape TV to  jedyny, muzyczno-rozrywkowy kanał telewizyjny w 100 proc. poświęcony kulturze hip-hop. W ramówce stacji znajdziemy najnowsze klipy polskich i zagranicznych gwiazd sceny hip-hop oraz najlepsze klasyki gatunku, pogrupowane w tematyczne bloki.

Z badań przeprowadzonych przez nadawcę wynika, że na tego typu muzykę jest duże zapotrzebowanie, brakuje hip-hopu w ofercie operatorów i że ten gatunek muzyki jest „trendy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *