Filmowa oferta Telewizji Polsat na 1 i 2 listopada

Wielkie przeboje kinowe, które wzruszą i rozbawią dzieci oraz dorosłych. Wspaniałe animacje, kultowe produkcje, a przede wszystkim emocjonujące historie. Wyemitujemy pięć filmów idealnie pasujących do wspólnego rodzinnego oglądania: „Epoka lodowcowa”, „Trzej muszkieterowie”, „Osobliwy dom pani Peregrine”, „Slumdog, milioner z ulicy” i „Coco”.

 

 

 

 

Weekend to dobry moment na odpoczynek przy interesującym filmie. Przygotowaliśmy specjalnie dla widzów następujące produkcje, aby jeszcze bardziej umilić czas w gronie najbliższych osób.

„Epoka lodowcowa” to animowana komedia przygodowa, której akcja toczy się 20 tysięcy lat temu. Poznajemy trzech niezwykłych bohaterów: Manny’ego – olbrzymiego mamuta obdarzonego ironicznym poczuciem humoru, Sida – ospałego, nietowarzyskiego leniwca i Diego – dwulicowego tygrysa szablozębnego. Niedobrana trójka zmuszona jest wyruszyć w drogę, aby zwrócić zagubione ludzkie dziecko jego prawdziwej rodzinie. Czy ich misja zakończy się sukcesem? Czy autor słów „Mlecyk, chyba ostatni w sezonie” przetrwa?

„Epoka lodowcowa” w piątek 1 listopada o godz. 11:55.

„Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!” – to święta maksyma sławnych bohaterów filmu „Trzej muszkieterowie”. Produkcja opowiada o losach Atosa, Portosa i Aramisa, którzy za sprawą spisku tajemniczej Milady zostali okryci hańbą. Trzy lata później do Paryża przyjeżdża młody chłopak o nazwisku D’Artagnan, który dołącza do legendarnych szermierzy. W tym samym czasie przebiegły kardynał Richelieu planuje spisek w celu zdobycia królewskiej korony. Jedyna nadzieja w trzech muszkieterach, którzy z niezwykle utalentowanym kompanem, są w stanie zapobiec katastrofie wojny z Anglią.

„Trzej muszkieterowie” w piątek 1 listopada o godz. 13:45.

Mamy także coś dla fanów zaczarowanych i magicznych światów fantasy. Główny bohater filmu „Osobliwy dom pani Peregrine” – Jake, podążając za znalezionymi wskazówkami, udaje się na tajemniczą wyspę. Chce odkryć prawdę o dziwnym domu, w którym mieszkał jego dziadek. Chłopak poznaje tam jego mieszkańców, którzy obdarzeni są niesamowitymi mocami. Niestety mają przeciw sobie potężnych wrogów. Aby ocalić nowych przyjaciół, Jake musi nauczyć się korzystać z „osobliwości”, którą został obdarzony…

„Osobliwy dom pani Peregrine” w piątek 1 listopada o godz. 16:05.

Czy biedny chłopak bez wykształcenia z dzielnicy slumsów w Bombaju może wygrać miliony w teleturnieju, w którym potrzebna jest wszechstronna wiedza? Osiemnastoletni Jamal Malik (Dev Patel) w filmie „Slumdog, milioner z ulicy” udowadnia, że tak. Bohater zdołał już wygrać zawrotną kwotę 10 milionów rupii, a teraz staje przed ostatnim pytaniem i szansą na podwojenie nagrody. Na dzień przed nakręceniem finałowego odcinka Jamal zostaje jednak zatrzymany przez policję i brutalnie przesłuchany. Prowadzący program Prem Kumar wątpi bowiem w uczciwość chłopaka. W trakcie przesłuchania okazuje się jednak, że odpowiedzi na teleturniejowe zagadki dostarczyło Malikowi życie, o którym barwnie opowiada stróżom prawa.

„Slumdog, milioner z ulicy” w piątek 1 listopada o godz. 20:00.

Tej przebojowej i wzruszającej animacji nie można przegapić. „Coco” opowiada o dwunastoletnim Miguelu, który uwielbia muzykę. Niestety jest ona zakazana w jego rodzinie od pokoleń. Chłopak marzy jednak, aby osiągnąć sukces na miarę swojego wielkiego idola – Ernesta de la Cruza. W pogoni za pasją trafia do pełnej kolorów Krainy Umarłych, gdzie ze wszystkich sił stara się odkryć historię swoich przodków. Z pomocą przychodzi mu przeuroczy oszust o imieniu Hektor. Fabuła filmu mówi o poszukiwaniu własnych korzeni. Produkcja wzrusza świetną muzyką i inteligentnym humorem.

„Coco” w sobotę 2 listopada o godz. 20:05.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *