MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Filmowy 11 listopada na antenie Polsatu

Emocjonująca podróż dookoła świata dla całej rodziny. Wędrówka kontynentów w przebojowej animacji „Epoka lodowcowa”, niebezpieczna przeprawa w „Jumanji: Następny poziom”, Tom Hanks w nominowanej do Oscara roli w „Cast Away – poza światem” oraz klasyka kryminału, czyli „Morderstwo w Orient Expressie”. To tylko niektóre z propozycji Polsatu w dniu 11 listopada.

 

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI, 11 LISTOPADA 2021 r.

Przygody Rudegogodz. 6:55

Rudy to najpopularniejszy mieszkaniec australijskiego miasteczka Dampier. W latach siedemdziesiątych, jako uwielbiany przez wszystkich miejscowy pupil, zjednoczył górniczą społeczność, wnosząc w jej serca radość i pogodę, a następnie znalazł właściciela w postaci Johna (Josh Lucas). Z czasem zaakceptował również jego dziewczynę Nancy (Rachael Taylor) jako część przyjacielskiej paczki, do której należą także miejscowy barman (Noah Taylor) i grupa sympatycznych górników. Pewnego dnia John niespodziewanie znika. Tak rozpoczyna się wielka przygoda Rudego, który przemierzy kraj wzdłuż i wszerz, by odnaleźć ukochanego pana.

Piorungodz. 8:55

Piorun jest gwiazdą Hollywood – psim aktorem, który wciela się w postać superbohatera. Kiedy przypadkowo trafia do Nowego Jorku i rozpoczyna podróż przez cały kraj, wierzy, że rzeczywiście posiada magiczne moce – tak jak grana przez niego postać. Dzięki tej niezwykłej przygodzie i pomocy dwójki wiernych przyjaciół – bezdomnej kotki i uzależnionego od telewizji chomika, Bolt odkryje, że aby być prawdziwym bohaterem nie potrzeba cudownych mocy, ani magii.

Epoka lodowcowa. Wędrówka kontynentówgodz. 11:00

Kolejna część przebojowej animacji. Ziemia ulega kolejnym przeobrażeniom. Tym razem światu zagraża wędrówka kontynentów, którą jak zwykle wywołuje Scrat, goniący za upragnionym żołędziem. Brzoskwinka, córka Mańka i Eli, wkracza w wiek dojrzewania. Jej kłótnię z ojcem przerywa kontynentalny kataklizm. Rodzina zostaje rozdzielona. Maniek, Diego i Sid zostają wyrzuceni na środek właśnie tworzącego się oceanu. Na krze została też szalona babka Sida. Podczas próby powrotu do domu przyjaciele zostają napadnięci przez bandę piratów, pod dowództwem Gigantopiteka, kapitana Flaka. Więźniem morskich rozbójników jest urocza tygrysica Shira, w której Diego zakochuje się bez pamięci. Tymczasem Ela próbuje samodzielnie uratować pozostałych członków stada przed nadchodzącą katastrofą.

Jumanji: Następny poziomgodz. 12:55

Wolff Alex Profesor Sheldon (Jack Black), doktor Smolder (Dwayne Johnson), Franklin „Mose” Finbar (Kevin Hart) oraz piękna Ruby (Karen Gillan) stają przed nowym wyzwaniem. Muszą wrócić po przyjaciela, któremu nie udało się opuścić świata Jumanji. Tyle że zasady gry zmieniły się diametralnie. Nie spodziewają się jednak, że nic nie pójdzie zgodnie z ich oczekiwaniami. Przyjdzie im stawić czoła niebezpieczeństwom i temu, co nieznane – od jałowych pustyń przez śnieżne szczyty gór. Tylko czy uda im się wyjść z najbardziej wciągającej gry świata?

Cast Away – poza światemgodz. 15:35

Chuck Noland (Tom Hanks) jest menedżerem zatrudnionym w renomowanej amerykańskiej firmie kurierskiej Federal Express. Jego praca wymaga ciągłego przemieszczania się po całym świecie. Dziś Moskwa, jutro Japonia, a wieczorem Stany Zjednoczone. Noland jest fanatykiem organizacji. Kiedyś ukradł nawet rower, aby pomimo awarii furgonetki zdążyć z przesyłką na czas. Jest w swoim zawodzie absolutnym numerem jeden. Biznes, czyli wyprzedzanie konkurencji i pozyskiwanie nowych klientów to jego prywatna religia. Nawet spotkania z narzeczoną są podporządkowane dzwonkom pagera, który wzywa go w trasę. Wydaje się, że nic nie jest w stanie go zatrzymać. Jego życie to praca bez opamiętania, bez refleksji, bez końca. Podczas jednej z podróży odrzutowiec Federal Express, którym leci Noland wpada do Pacyfiku. Tylko Nolandowi udaje się wyjść cało z katastrofy. Fale wyrzucają go na brzeg bezludnej wyspy. Odcięty od cywilizacji musi teraz walczyć o przetrwanie. Mozolnie uczy się nowych rzeczy: rozbijania orzechów kokosowych, jedzenia żywych krabów, rozpalania ognia, ale przede wszystkim życia w samotności.

Morderstwo w Orient Expressiegodz. 22:10

Ekranizacja klasycznej powieści kryminalnej Agathy Christie, wyreżyserowana przez Kennetha Branagha z gwiazdorską obsadą. Słynny detektyw Hercules Poirot, musi rozwiązać sprawę morderstwa, którego ofiarą w najsłynniejszym pociągu świata pada wpływowy amerykański biznesmen. Luksusowa podróż staje się punktem wyjścia do stylowej, pełnej napięcia i zaskakującej opowieści sensacyjnej, uznawanej za największą zagadkę kryminalną wszech czasów. Trzynaścioro pasażerów uwięzionych zostaje w pułapce, nie wiedząc, co ich czeka. Jeden człowiek musi wskazać mordercę, zanim ten zaatakuje ponownie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *