Filmowy styczeń pełen humoru w Stopklatce

Bawią, rozluźniają i wprawiają w doskonały nastrój. W styczniu Stopklatka zaprezentuje widzom znane komedie, które nokautują śmiechem. Wśród propozycji znajdą się m.in.: „Hudson Hawk”, „Rybka zwana Wandą”, „Poranek kojota” i „Za jakie grzechy”.

 

Na początek stacja wyemituje przebojową komedię „Hudson Hawk” z Bruce’em Willisemw roli głównej. W filmie, znany aktor wciela się w tytułową postać – legendarnego włamywacza, który po dziesięciu latach spędzonych w więzieniu, pragnie się ustatkować i rozpocząć nowe, uczciwe życie. Niestety, jest to tylko pobożne życzenie. Wkrótce po wyjściu na wolność Hawk otrzymuje wyjątkowe zlecenie – ma ukraść trzy najpilniej strzeżone dzieła Leonarda da Vinci.

„Rybka zwana Wandą” to z kolei wypełniona po brzegi zabawnymi dialogami i scenami komedia kryminalna z Johnem Cleese’em i Jamie Lee Curtis w rolach głównych. Fabuła przedstawia historię kochającej diamenty, atrakcyjnej Amerykanki i jej kochanka, którzy wplątują się w poważną aferę kryminalną. Ten wielokrotnie nagradzany film z mistrzowskim wdziękiem ukazuje różnice kulturowe pomiędzy Amerykanami i Anglikami.

W styczniu widzowie zobaczą także „Poranek kojota”, kultową romantyczno-gangsterską komedię w reżyserii Olafa Lubaszenki. Główny bohater, Kuba (Maciej Stuhr), jest rysownikiem komiksów. Pewnego dnia zastępuje swojego kolegę jako kelner na wystawnym bankiecie. Tam poznaje piękną i bogatą piosenkarkę, Noemi. Chłopak nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest ona powiązana ze środowiskiem gangsterskim…

Ponadto w styczniowej ramówce Stopklatki widzowie znajdą także inne znakomite filmy m.in. „Dziewiąte wrota”, „Prawo Bronxu”, „Pachnidło: Historia mordercy” czy „Ptaszek na uwięzi”.

Kiedy oglądać:

„Hudson Hawk” – sobota, 16 stycznia o godz. 18:00

„Pachnidło: Historia mordercy” – niedziela, 17 stycznia o godz. 20:00

„Dziewiąte wrota” – niedziela, 17 stycznia o godz. 23:00

„Rybka zwana Wandą” – wtorek, 19 stycznia o godz. 21:55

„Poranek kojota” – sobota, 23 stycznia o godz. 20:00

„Za jakie grzechy” – niedziela, 24 stycznia o godz. 16:05

„Prawo Bronxu” – sobota, 23 stycznia o godz. 22:00/ czwartek, 28 stycznia o godz. 20:00

„Ptaszek na uwięzi” – sobota, 30 stycznia o godz. 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *