MediaTVPZapowiedzi TV

Filmy w Jedynce i Dwójce

Katie Holmes opuszcza Biały Dom, Omar Sharif trafia do niewoli, Christian Bale i Amy Adams współpracują z FBI, a Roger Moore musi pokonać Christophera Walkena. W Dwójce Hugh Grant zakochuje się w swojej pracownicy, Colin Firth romansuje z portugalską sprzątaczką, David Oyelowo odbiera Pokojową Nagrodę Nobla, a Helen Mirren ma niebezpieczną misję w Berlinie Wschodnim.

Weekendowy Hit Jedynki – „Czyngis Chan”. Piątek, 1 grudnia, godz. 21:20. TVP1.

Młody Temudżin (Omar Sharif) trafia do niewoli, z której udaje mu się uciec. Razem z innymi zbiegami organizuje zbrojny oddział i zemstę. Jeszcze nie wie, że w przyszłości zostanie nazwany Czyngis-chanem.

Hit na sobotę – „American Hustle. Amerykański przekręt”. Sobota, 2 grudnia, godz. 21:10. TVP1.

Irving Rosenfeld (Christian Bale) jest zawodowym oszustem, który wraz z partnerką i kochanką Sydney Prosser (Amy Adams) zostaje zwerbowany do współpracy z FBI. Niezrównoważony agent Richie DiMaso (Bradley Cooper) wciąga parę w niebezpieczny, ale pociągający świat wpływowych lobbystów i mafii…

„Pierwszy raz”. Sobota, 2 grudnia, godz. 23:35. TVP1.

Victor Knudsen (Devon Werkheiser) właśnie zaczyna naukę w szkole średniej. Uwagę nieśmiałego i nieco zakompleksionego ucznia pierwszej klasy przyciąga starszą koleżanką ze szkoły, Anya Benton (Scout Taylor-Compton).

Zakochana Jedynka – „Córka prezydenta”. Niedziela, 3 grudnia, godz. 21:10. TVP1.

Córka prezydenta Stanów Zjednoczonych, osiemnastoletnia Samantha MacKenzie (Katie Holmes) dorastała w atmosferze ciągłej presji ze strony opinii publicznej. Strzeżona dzień i noc przez agentów i służby specjalne postanawia wyrwać się z tego zamkniętego kręgu. Chce poznać inny świat i innych ludzi. Opuszcza Biały Dom, aby rozpocząć studia w college’u w Kalifornii.

James Bond w Jedynce – „Zabójczy widok”. Poniedziałek, 4 grudnia, godz. 21:50. TVP1.

James Bond (Roger Moore) przechwytuje mikroprocesor wykradziony przez agenta 003 z radzieckiego centrum naukowego. Wszystko wskazuje na to, że został wykonany na podstawie brytyjskiej dokumentacji. Podejrzenie o jej przekazanie pada na Maxa Zorina (Christopher Walken).

„Dług”. Piątek, 1 grudnia, godz. 22:50. TVP2.

Rok 1965. Młoda agentka Mosadu, Rachel Singer (Helen Mirren), przyjeżdża do Berlina Wschodniego, gdzie spotyka się z Davidem Peretzem (Ciarán Hinds) i Stefanem Goldem (Tom Wilkinson). Mają razem schwytać nazistowskiego lekarza zwanego „Chirurgiem z Birkenau”.

„Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Niedziela, 3 grudnia, godz. 20:10. TVP2.

Notariusz Claude Verneuil (Christian Clavier) i jego żona Marie (Chantal Lauby) zawsze marzyli o odpowiednich kandydatach na mężów dla swoich córek: Isabelle (Frédérique Bel), Odile (Julia Piaton), Segolene (Emilie Caen) i Laure (Elodie Fontan). Tyczasem los podarował im czterech zięciów z czterech zupełnie odmiennych kręgów kulturowych. Czy uda im się stworzyć prawdziwą rodzinę?

Kino bez granic – „Selma”. Niedziela, 3 grudnia, godz. 22:05. TVP2.

Po odebraniu Pokojowej Nagrody Nobla Martin Luther King (David Oyelowo) wraca do USA. Jest rok 1965, a walka o prawa obywatelskie Afroamerykanów wchodzi w decydującą fazę. Z miasta Selma w kierunku Montgomery wyrusza marsz protestacyjny.

Kino relaks – „To właśnie miłość”. Środa, 6 grudnia, godz. 22:30. TVP2.

Premier (Hugh Grant) zakochuje się w młodej pracownicy swojego biura (Martine McCutcheon). Pisarz (Colin Firth) nawiązuje romans z portugalską sprzątaczką (Lúcia Moniz). Szukająca miłości pracownica biura (Laura Linney) jest zauroczona swoim kolegą z pracy (Rodrigo Santoro). Miłość jest wokół nas!

„Prześladowca”. Czwartek, 7 grudnia, godz. 23:40. TVP2.

Przed 13 laty rodzice Aiden Ashley (Mischa Barton) zostali zamordowania przez cyberprześladowcę. Od tamtej pory dziewczyna żyje w ciągłym zagrożeniu, ze świadomością, że morderca obserwuje każdy jej ruch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *