Filmy na majówkę w Orange VOD

Długi, majowy weekend można spędzić oglądając filmy. Pamiętajcie, aby dbać o siebie i bliskich. Zostańcie w domu, np przed telewizorem czy laptopem. W akcji VOD za złotówkę (do 4 maja) mamy w ofercie między innymi komedie i kino familijne. Polecane tytuły dla całej rodziny to „Królowa Śniegu. Po drugiej stronie lustra”, „Mali pogromcy duchów” czy „Manu bądź sobą”. Do obejrzenia także komedie „Jak pies z kotem” i „Drugie życie Pana Alaina”.

 

 

 

 

Spora dawka kina akcji czeka w Orange VOD, usłudze na dekoderach Orange TV i w aplikacji Orange TV Go.

Poza kinem familijnym za złotówkę polecam nowość z oskarową rolą Rene Zelweger „Judy”. To dramat biograficzny. Opowiada o Judy Garland, dziewczynie która podbiła serce światowej publiczności dzięki niewinnej urodzie, niezwykłemu głosowi i szczególnej charyzmie. Wraz z wielkim sukcesem przyszła samotność, nieszczęśliwe miłości a z czasem mniejsze zainteresowanie publiczności. Rene Zelweger otrzymała za tą rolę Oskara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

 

 

Wkrótce na blogu nowości na VOD na maj. Jednak już dzisiaj z majowego repertuaru Orange VOD polecam przerażający horror pt.: „Brahms: The Boy II” z Katie Holmes w roli głównej. To mroczna historia rodziny, która, aby uporać się z traumatycznymi przeżyciami, przeprowadza się do ustronnej, wiejskiej posiadłości. Jednak ich szczęście nie trwa długo, wkrótce poznają chłopca z piekła rodem. Film dostępny od dzisiaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *