Filmy na majówkę w Polsacie

Moc przebojów na długi majowy weekend. Oto oferta stacji pełna filmowych hitów. W programie między innymi kultowe animacje dla najmłodszych, choć nie tylko dla nich, klasyka kina akcji, popularne komedie i przejmujące dramaty. Podczas majówki w Polsacie każdy znajdzie coś dla siebie.

 

NIEDZIELA, 1 MAJA 2022 r.

„Toy Story 3”godz. 9:00

Twórcy przebojowych i przełomowych animacji ze studia Disney/Pixar przedstawiają trzecią odsłonę przygód zabawek z pudełka, uwielbianych przez dzieci na całym świecie. W „Toy Story 3” znów zobaczymy w akcji: Szeryfa Chudego, Buzza Astrala, Woody’ego i innych małych bohaterów, pluszowych i plastikowych, doskonale znanych z poprzednich części, oraz poznamy ich nowych znajomych.

Minęło kilka lat i chłopiec Andy wydoroślał, kończy szkołą średnią i wkrótce wybiera się na studia. Chudy i inne zabawki z jego pokoju mają świadomość, że ten dzień musiał kiedyś nadejść, mimo to z rosnącym niepokojem myślą o swojej przyszłości. Gdy już akceptują fakt, że na kilka lat trafią do pudła na strychu, aby tu poczekać na kolejne pokolenie dzieci, w wyniku nieporozumienia zostają przewiezione do przedszkola „Słoneczko”, gdzie poznają wiele nowych zabawek i rozpoczynają kolejną przygodę. Początkowo nic nie zapowiada nadchodzących kłopotów, bo zostają serdecznie powitane przez Misia Tulisia i jego drużynę. Barbie znajduje nawet bratnią duszę – Kena. Tylko Chudy nie zamierza pozostać na wygraniu i na własną rękę wyrusza w drogę powrotną. Zmienia plany i wraca po przyjaciół, gdy dowiaduje się, że Miś Tuliś tylko udaje przyjaznego. W rzeczywistości to potwór i pod osłoną nocy wprowadza terror. Pierwszą ofiarą jego bezwzględnej intrygi jest Buzz Astral. Szeryf i jego przyjaciele – zgodnie z dewizą „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” – wspierają się i planują spektakularną ucieczkę. Czy ich trzecia, pełna przygód podróż zakończy się powodzeniem?

„Toy Story 3” to kolejna świetna realizacja studia Pixar we współpracy z Disneyem, szalenie emocjonująca rozrywka dla całej rodziny, pięciokrotnie nominowana do Oscara. Dwie nominacje zamieniły się w najważniejsze filmowe statuetki – w kategoriach: Najlepszy długometrażowy film animowany (Lee Unkrich) i Najlepsza piosenka („We Belong Together”, w wykonaniu Randy’ego Newmana). Film ten zdobył też Złotego Globa i nagrodę BAFTA jako najlepszy film animowany 2011 roku.

„Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie”godz. 11:15

Bohaterowie czterech filmów animowanych z serii „Epoka lodowcowa”, które w polskich kinach obejrzało ponad sześć milionów widzów, powracają, by przeżyć prawdziwie niezwykłą przygodę. Tym razem niepoprawny wiewiór Scrat w pogoni za upragnionym orzeszkiem wystrzelony zostaje… w kosmos, gdzie niechcący powoduje katastrofę, w wyniku której w kierunku Ziemi zmierza wielki meteor. Pomimo iż zbliża się zagłada, każdy z przyjaciół zajmuje się bardzo przyziemnymi sprawami. Tygrys szablozębny Diego planuje założyć rodzinę, a mamut Maniek nie może pogodzić się z dojrzałością swojej córki. Zanim dojdzie do „mocnego uderzenia”, Maniek, Diego i leniwiec Sid muszą stawić czoła wielu niezwykłym zjawiskom atmosferycznym, które poprzedzają kosmiczną katastrofą – wśród nich są gigantyczne fale, wyładowania elektryczne i inne fenomeny natury. A wszystko to za sprawą malutkiego orzeszka…

W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in.: Wojciech Malajkat, Piotr Fronczewski i Cezary Pazura.

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu” godz. 13:15

Film przygodowy fantasy. Ekranizacja trzeciej części słynnej serii książek C.S. Lewisa. Trzecia odsłona przebojowego filmowego cyklu – „Opowieści z Narnii”. Jedyna zrealizowana w cyfrowej technologii Digital 3D.

Akcja tej widowiskowej opowieści rozgrywa się trzy lata po wydarzeniach opowiedzianych w „Księciu Kaspianie”. Dwoje najmłodszych dzieci z rodzeństwa Pevensie – Łucja (Georgie Henley) i Edmund (Skandar Keynes) – zostają wraz ze swoim kuzynem Eustachym (Will Poulter) wciągnięci do wnętrza obrazu i przetransportowani z powrotem do Narnii. Tam trafiają na pokład wspaniałego żaglowca, o dumnej nazwie „Wędrowiec do świtu”. Dołączają do ich dawnego przyjaciela – kiedyś księcia, a obecnie króla Kaspiana (Ben Barnes) – w jego misji ratowania siedmiu zaginionych władców, baronów narniańskich, i ocalenia Narnii przed mitycznym złem, które znajduje się na tajemniczej ciemnej wyspie. Podczas rejsu każdy z uczestników wyprawy poddawany jest próbom. Odważni podróżnicy u kresu drogi spodziewają się dopłynąć do Ostatecznego Wschodu, czyli krańca świata, i odnaleźć tam potężnego lwa Aslana. Od powodzenia ich misji zależy los całej Narnii.

„Stuber”godz. 22:05

Komedia akcji z imponującą liczbą wybuchów. Stu (Kumail Nanjiani – „I tak Cię kocham”, „Dolina Krzemowa”) to rozmowny, skromny i nieśmiały pracownik sklepu sportowego, który dorabia jako kierowca Ubera, żeby spełnić marzenie – założyć własną siłownię i spotkać dziewczynę swojego życia. Ale ten niepoprawny marzyciel ma potężnego pecha, bo pewnego dnia zabiera pasażera o nazwisku Vic Manning (Dave Bautista – „Strażnicy Galaktyki”, „Blade Runner 2049”). To detektyw policji w typie samca Alfa w średnim wieku. Vic rozwiódł się z żoną, ożenił ze swoją pracą i zaniedbuje obowiązki rodzicielskie wobec dorastającej córki, artystki Nicole. Lata, podczas których używał swojego masywnego ciała jako tarana, zebrały żniwo, ale Vic wydaje się nie przejmować problemami zdrowotnymi. Natomiast jest uczulony na rozmowę i technikę, szybko wpada w złość i pociąga bez zastanowienia za spust – kombinacja, którą uwielbiają wszyscy gliniarze!

Pewnego dnia, gdy Vic opuszcza gabinet okulisty po operacji laserowej, otrzymuje cynk, gdzie ukrywa się jego największy wróg, któremu poprzysiągł zemstę. Ale Vic ma problemy ze wzrokiem i nie zauważyłby go, gdyby ten nawet stanął przed nim, więc potrzebuje plnie wsparcia i… wzywa Ubera. Zgadnijcie, kto odpowiada na jego wezwanie! Pasażer to policjant na tropie brutalnego zabójcy, los wystawia więc dobrodusznego kierowcę na wyjątkowo ciężką próbę. Stu musi być gotowy na wszystko, by nie stracić rozumu, życia i pięciogwiazdkowej oceny. Ci dwaj, tak różni od siebie mężczyźni, będą umieli ze sobą współdziałać w pościgu za najniebezpieczniejszym dilerem narkotyków w Los Angeles? Wspiera ich, na swój sposób, kapitan Angie McHenry (w tej roli laureatka Oscara, Mira Sorvino – „Jej Wysokość Afrodyta”). I jest jeszcze w tym filmie pies, bardzo duży pies!

 Z księżyca spadłeś?” godz. 00:05

Przybysze z wysoko rozwiniętej planety, gdzie zanikły uczucia, a mieszkańcy rozmnażają się przez klonowanie, zamierzają podbić Ziemię, posługując się pewnym metalowym narzędziem. Okazuje się, że Ziemianie nie poddadzą się zbyt łatwo nowinkom z kosmosu. Jeden z Obcych, nazywany Harold Andersen (Garry Shandling), popada przy tym w potężne problemy, bo nie może znaleźć kobiety, która zechciałaby poddać się eksperymentalnemu figlowaniu z kosmitą… Cztery systemy słoneczne od Ziemi leży planeta, na której istnieje wysoce rozwinięta cywilizacja, …samych mężczyzn. W wyniku ewolucji ich organy płciowe tak się skurczyły, że aż zanikły, ponieważ rozmnażali się przez klonowanie. Chęć panowania nad wszechświatem powoduje, że ich „szef” wysyła na Ziemię najlepszego ze swoich agentów, osobnika o kryptonimie: H-1449-6.

Na naszym globie kosmita przyjmuje nazwisko Harold Anderson i zostaje bankowcem od kredytów. Głównym celem jego misji jest pozostawienie po sobie potomka. Ale jak to często bywa, zawsze znajdzie się jakiś problem, uniemożliwiający nawiązanie bliższych kontaktów z płcią przeciwną. Harold poważnie się zastanawia, jak ma zapłodnić Ziemiankę, gdy żadna nie chce pójść z nim do łóżka. Odkrywa, że musi wcześniej poznać rytuały towarzyszące tej skomplikowanej czynności. Większość dorosłych Ziemian bowiem doskonale wie, że nie zawsze wystarczy romantyczna kolacja. Wreszcie poznaje kobietę swoich marzeń, uroczą Ziemiankę imieniem Susan (Annette Bening), ale znów pojawiają się kłopoty. Jej mąż, Perry (Greg Kinnear) wydaje się co prawda osobnikiem wyzwolonym z uprzedzeń i ceniącym sobie swobodę obyczajów, ale jednak jest mężczyzną i nikomu nie pozwoli bezkarnie uwodzić żony.

PONIEDZIAŁEK, 2 MAJA 2022 r.

Niezniszczalni – godz. 20:00

Przebój kina akcji. Doświadczony przez życie Barney Ross (Sylvester Stallone) dowodzi grupą najemników specjalizujących się w misjach, których inni nie mają odwagi podjąć. Film akcji. Oprócz niego w skład ekipy wchodzą: niezrównany w walce nożem Lee Christmas (Jason Statham), specjalista od wschodnich sztuk walki Yin Yang (Jet Li), znawca broni Hale Caesar (Terry Crews) i ekspert od ładunków wybuchowych Toll Road (Randy Couture). Po jednej z akcji od grupy zostaje odsunięty nieprzewidywalny, mający problemy z narkotykami snajper Gunner Jensen (Dolph Lundgren).

Skuszeni dużymi pieniędzmi najemnicy przyjmują zlecenie od enigmatycznego „Kościelnego” (Bruce Willis). Mają obalić generała Garzę (David Zayas), który sprawuje krwawe rządy na niewielkiej południowoamerykańskiej wyspie. W trakcie rozpoznania Ross i Christmas spotykają się z łączniczką Sandrą (Giselle Itié) z lokalnego ruchu oporu. Dziewczyna okazuje się córką generała, a on sam jedynie marionetką w rękach amerykańskich handlarzy narkotyków. Zdekonspirowani ratują się brawurową ucieczką z wyspy, Sandra postanawia jednak zostać. Ross wraca po dziewczynę, bez jego pomocy skazanej na pewną śmierć.

Szeregowiec Ryan – godz. 22:15

Uhonorowany pięcioma Oscarami i dwoma Złotymi Globami dramat wojenny w gwiazdorskiej obsadzie i w reżyserii Stevena Spielberga.

Tłem fabuły jest operacja Overlord, znana też jako D-Day, czyli desant aliantów w Normandii 6 czerwca 1944 roku. To brutalnie realistyczna, ale i pełna patosu rekonstrukcja lądowania Amerykanów na Plaży Omaha i wydarzeń, które nastąpiły po nim. Otwierająca obraz 24-minutowa sekwencja desantu, stylizowana na kolorową kronikę z czasów wojny, weszła na stałe do historii kina.

Patrząc na wybrzeże Normandii, kapitan John Miller (Tom Hanks) wierzył, że walka, która ich czeka, jest największym wyzwaniem tej wojny. Nie wiedział, że to, co najtrudniejsze, jest jeszcze przed nimi. Gdy sprzymierzone wojska opanowały Plażę Omaha, po przedarciu się przez zmasowany ogień niemieckiej artylerii, Miller otrzymuje rozkaz poprowadzenia swojego oddziału za linię wroga w niebezpiecznej misji odnalezienia i ocalenia jednego człowieka – szeregowca Jamesa Ryana (Matt Damon); najmłodszego z czterech braci, jedynego, który przeżył. Pozostali trzej zginęli w walce. W miarę jak oddział przedziera się coraz głębiej na terytorium wroga, ludzie kapitana Millera: sierżant Horvath (Tom Sizemore), szeregowiec Mellish (Adam Goldberg), sanitariusz Wade (Giovanni Ribisi), szeregowiec Reiben (Edward Burns), szeregowiec Caparzo (Vin Diesel) i szeregowiec Jackson (Barry Pepper) oraz tłumacz z niemieckiego, kapral Upham (Jeremy Davies) zaczynają podawać w wątpliwość celowość tej wyprawy, ale walczą dzielnie do końca. Dlaczego dla jednego człowieka naraża się życie ośmiu? Dlaczego życie tego szeregowca jest więcej warte niż ich wszystkich?

Maksymalna wierność Stevena Spielberga wobec realiów epoki, nie tylko jeżeli chodzi o scenerię czy kostiumy, ale także dobór odtwórców ról pierwszoplanowych i genialnie prawdziwe zdjęcia – efekt pracy polskiego operatora Janusza Kamińskiego – sprawiły, że „Szeregowiec Ryan” otrzymał aż pięć nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki Filmowej i to w najważniejszych kategoriach: Najlepszy reżyser (Steven Spielberg), Najlepsze zdjęcia (Janusz Kamiński), Najlepszy dźwięk (Andy Nelson, Gary Rydstrom, Gary Summers, Ron Judkins), Najlepszy montaż (Michael Kahn) i Najlepszy montaż dźwięku (Gary Rydstrom, Richard Hymns).

WTOREK, 3 MAJA 2022 r.

Doktor Dolittle”  godz. 8:40

Szanowany ojciec rodziny i wzięty lekarz, dr John Dolittle (Eddie Murphy), odkrywa, że rozumie mowę zwierząt. Ale początkowo broni się przed udzielaniem im pomocy, by nie zostać uznanym przez rodzinę i kolegów po fachu za wariata. Jest przecież kimś więcej, niż ledwie weterynarzem. Z drugiej jednak strony, żal mu zmarnować taki dar losu, który daje o sobie znać przypadkowo, w dość dramatycznych okolicznościach. Kiedyś potrącił niechcący samochodem psa, a ten zaczął mu się skarżyć na ból i wtedy Dolittle uświadamia sobie, że rozumie wszystko, co ten do niego „mówi”.

Wkrótce potem do przerażonego doktora zaczyna się zgłaszać coraz więcej zwierzaków różnych ras i gatunków z prośbą o poradę. Małpa uzależniona od alkoholu, czy też przechodząca ostry małżeński kryzys para gołębi, a przede wszystkim pogrążony w depresji tygrys z miejscowego cyrku – wszystkie te stworzenia, duże i małe, potrzebują pomocy lekarza, z którym mogą się dogadać. Dollitle musi wybierać między intratną karierą w przychodni dla ludzi, a służbą zwierzętom i początkowo usiłuje zniechęcić swych nowych pacjentów. Szybko jednak zdaje sobie sprawę, że dar jaki posiada jest bezcenny. Dopiero gdy udaje mu się uspokoić tygrysa, który uległ napadowi szału, Dolittle zostaje zbawcą miasta i może odtąd bez przeszkód oddawać się swojemu powołaniu…

Doktor Dolittle jest bohaterem bardzo znanego cyklu powieści dla dzieci, autorstwa Hugh Loftinga i wcześniej trafił na ekrany kin w 1967 roku – w widowisku pod tym samym tytułem, będącym kosztowną ekranizacją szalenie popularnego broadwayowskiego musicalu, w reżyserii Richarda Fleischera i z Rexem Harrisonem w roli tytułowej. Twórcy najnowszej wersji przygód doktora Dolittle zmienili mu kolor skóry i akcję przenieśli z wiktoriańskiej Anglii do współczesnych Stanów Zjednoczonych. Obsadzenie w roli głównej Eddie’ego Murphy’ego – doskonałego komika, który sprawdził się też w kinie akcji („48 godzin”, „Gliniarz z Beverly Hills”) – okazało się strzałem w dziesiątkę. Aktor musiał na planie przełamać swój prywatny lęk przed zwierzakami, ale udało mu się i opłaciło. Powstał jeden z największych hitów kinowych minionych lat.

Doktor Dolittle 2 – godz. 10:35

Kontynuacja jednego z najbardziej kasowych filmów rodzinnych ostatnich lat z Eddiem Murphym w roli doktora Dolittle, który odkrywa, że potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Tym razem sympatyczny lekarz próbuje pomóc niedźwiedzicy Avie, która poszukuje partnera.

Niestety, na świecie jest coraz mniej niedźwiedzi. Doktor postanawia więc znaleźć wymarzonego kawalera w cyrku. Ale zwierzęta wychowane w zupełnie odmiennych warunkach nie przypadają sobie do gustu…

Epoka lodowcowa” godz. 12:30

„Epoka lodowcowa” to animowana komedia przygodowa, której akcja toczy się 20 000 lat temu. Śledzimy w niej losy trzech niezwykłych bohaterów: Manny’ego – olbrzymiego mamuta obdarzonego ironicznym poczuciem humoru, Sida – ospałego, nietowarzyskiego leniwca i Diego – dwulicowego tygrysa szablozębego.

Niedobrana trójka zmuszona jest wyruszyć w drogę, by zwrócić zagubione ludzkie dziecko jego prawdziwej rodzinie. Mamut i leniwiec nie przypuszczają nawet, że tygrys prowadzi ich w pułapkę, w której mogą stracić życie.

Piotruś Królik – godz. 14:05

Komedia familijna, inspirowana klasyczną powieścią autorstwa Beatrix Potter. Złośliwy, niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa. Na jego zuchwałych przygodach od 1902 roku wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie.

Piotruś Królik (głos: James Corden) śmiga po idyllicznej okolicy w niebieskim kubraczku, bez spodni. Wraz z rodzeństwem mieszka w norze, nieopodal ogrodu warzywnego starego Pana McGregora (w tej roli trzykrotnie nominowany do Złotego Globu Sam Neill – „Park jurajski”) i nieustannie zakrada się na tę działkę po warzywa. Stary farmer zwalcza intruza wszelkimi sposobami i pewnego razu jego serce nie wytrzymuje tej batalii. Po śmierci wuja dom i ogród otrzymuje w spadku młody Pan McGregor. Thomas (Domhnall Gleeson – „Ex Machina”, „Brooklyn”) to człowiek chorobliwie ambitny. Brak awansu przypłaca załamaniem nerwowym, więc traci posadę w sklepie Harrods. Opuszcza Londyn i przenosie się na wieś. Wierzy, że chwilowo, ale z czasem – gdy poznaje uroczą sąsiadkę – wieś okazuje się o wiele ciekawsza, niż wcześniej sądził. Bea (Rose Byrne – „X-Men: Pierwsza klasa”, „Agentka”) to artystka, która przeprowadziła się tu z miasta, by malować obrazy. Wspólne chwile spędzane na łonie natury i… pod czujnym okiem króliczej gromadki sprawiają, że Thomas jest nią zauroczony.

„Piotruś Królik” to szalenie dowcipna i pouczająca opowieść dla całej rodziny. Produkcja ta zdobyła dwie nagrody AACTA – w kategorii: za efekty specjalne lub animację oraz za scenografię.

„Książę w Nowym Jorku”godz. 16:20

Początek tej romantycznej historii przywodzi na myśl baśnie z dzieciństwa… Dawno, dawno temu w małym afrykańskim królestwie Zamunda mieszkał dobry król Jaffe Joffer (James Earl Jones), jego żona Aeoleon i ich syn Akkem (Eddie Murphy). Szczęście panowało wokół. Rodzice kochali młodego księcia i rozpieszczali go bezgranicznie. Akkem w dniu swoich dwudziestych pierwszych urodzin na uroczystym balu podjął jednak decyzję, że odtąd sam będzie decydował o swoim życiu i sam sobie poszuka żony. W tym celu wyjeżdża w towarzystwie przyjaciela, Semmiego (Arsenio Hall), aż do Nowego Jorku. Na miejsce poszukiwań wybiera dzielnicę Queens, bo – jak sama nazwa wskazuje – mieszkają tu księżniczki. Pozory jednak mogą mylić i następca tronu ląduje w najnędzniejszym hotelu w mieście – bez kilkunastu waliz z najpotrzebniejszym ekwipunkiem, które zniknęły błyskawicznie, gdy tylko pojawił się w okolicy.

Akkem chcąc pozostać incognito, wszystkim przedstawia się jako biedny student. Pierwsze kroki kieruje do miejscowego salonu fryzjerskiego (w tej scenie Eddie Murphy wciela się jednocześnie we wszystkie postacie). Następnie za radą nowych przyjaciół wyrusza do kościoła, by tu poszukać wybranki. Spostrzega Lizę McDowell (Shari Headley) i zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Aby być w jej pobliżu i zdobyć jej serce, podejmuje pracę w barze szybkiej obsługi, należącym do jej ojca. Wkrótce okazuje się jednak, że Liza ma adoratora, Darryla (Eriq La Salle), który także stara się o względy pięknej dziewczyny…

Szklana pułapka – godz. 20:05

Jeden z najlepszych, a zarazem najbardziej kasowych filmów akcji. Widowisko, które z Bruce’a Willisa uczyniło gwiazdora pierwszej wielkości; zrealizowane na podstawie powieści Rodericka Thorpa.

Nowojorski policjant John McClane (Bruce Willis) odwiedza swoją żonę, Holly (Bonnie Bedelia), w jej nowym miejscu pracy – renomowanym japońskim przedsiębiorstwie „Nakatomi Corporation”. W centrum Los Angeles na trzydziestym trzecim piętrze luksusowego wieżowca tej firmy rozpoczyna się właśnie bożonarodzeniowe przyjęcie dla jej pracowników, na które wybierają się oboje. John na chwilę jednak oddala się na bok i pozostaje poza bawiącą się grupą. W tym czasie do wieżowca przedostają się niemieccy terroryści pod wodzą bezwzględnego osobnika, nazwiskiem Hans Gruber (Alan Rickman) i swoim wtargnięciem brutalnie zakłócają świąteczną atmosferę imprezy. Są doskonale uzbrojeni i biorą wszystkich za zakładników.

Ich głównym celem jest sforsowanie skarbca i kradzież znajdujących się tam papierów wartościowych na ogromną sumę 640 milionów dolarów. John jest świadkiem napadu, ale nie był w stanie mu zapobiec. Nie ma wyjścia, musi jak najszybciej powiadomić o wszystkim miejscową policję i FBI, którzy jednak po przybyciu na miejsce są bezradni. Nie mogą sforsować zabezpieczeń wprowadzonych przez terrorystów. Stawką jest życie zakładników. Staje się jasne, że John będzie musiał podjąć samotną walkę z grupą wyjątkowo brutalnych i doskonale uzbrojonych przeciwników, i chociaż może liczyć tylko na siebie, nie jest bez szans. Udaje mu się krok po kroku eliminować kolejnych członków grupy, by w końcu stanąć do bezpośredniego pojedynku z jej szefem…

 Mission: Impossible 2 – godz. 22:55

Agent specjalny Ethan Hunt (Tom Cruise) powraca w drugiej części wielkiego przeboju kinowego, zrealizowanej przez mistrza kina akcji Johna Woo. Ethan po raz kolejny staje przed „niemożliwym do wykonania” zadaniem. Sean Ambrose (Dougray Scott), były agent rządowy, wykrada z laboratorium firmy farmaceutycznej próbki śmiertelnego wirusa, zwanego Chimerą. Chce sprzedać je firmie zajmującej się produkcją leków, by później wywołać światową epidemię i wzbogacić się na zyskach ze sprzedaży antidotum.

Sean ma jednak jeden słaby punkt: swoją byłą narzeczoną, piękną Nyah Nordoff-Hall (Thandie Newton) – międzynarodowej klasy złodziejkę. Zadaniem Hunta jest ją zwerbować i tym tropem trafić do Ambrose’a. Ethan nie spodziewa się jednak, że zakocha się (z wzajemnością) w „przynęcie”. Agent z pomocą Nyah i geniusza komputerowego Luthera Stickella (Ving Rhames) zrobi wszystko, by powstrzymać szaleńca i zniszczyć wszystkie istniejące próbki wirusa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *