MediaTVPZapowiedzi TV

Filmy w Jedynce i Dwójce

Jessica Biel nie przypada do gustu Kristin Scott Thomas, Carolina Vera dostaje szansę na nowe życie, Marian Dziędziel i Ewa Wiśniewska wyruszają we wspólną podróż, a Chloë Grace Moretz postanawia zemścić się na kolegach ze szkoły. W Dwójce Stephen Baldwin trafia za kratki, Leonardo di Caprio chce uwieść córkę Johna Malkovicha, Daniel Day-Lewis ma problemy w relacjach z Penélope Cruz, a Renee Zellweger ma nadzieję na awans.

 

„Komando Foki”. Piątek, 24 sierpnia, godz. 23:00. TVP1.

W rękach grupy terrorystycznej dowodzonej przez religijnego fanatyka znalazły się skradzione rakiety typu “Stinger”. Elitarna jednostka komandosów marynarki wojennej USA wyrusza do Bejrutu, gdzie ukrywają się terroryści.

„Nieznane serce”. Cz. 1: sobota, 25 sierpnia, godz. 15:15. Cz. 2: niedziela, 26 sierpnia, godz. 15:15. TVP1.

Ciężko chora Elizabeth Lancaster (Carolina Vera) dostaje szansę na nowe życie. Po długim okresie oczekiwania udaje się znaleźć dla niej dawcę serca. Po operacji zaczyna oddalać się od swojego męża…

„Carrie”. Sobota, 25 sierpnia, godz. 22:50. TVP1.

Carrie White (Chloë Grace Moretz), uczennica klasy maturalnej, mieszka z fanatycznie religijną, obłąkaną matką. Rówieśnicy uważają ją za dziwadło i odludka – dokuczają jej niemal wszyscy. Kiedy okazuje się, że szkolni prześladowcy postanowili po raz kolejny z niej zakpić, w dziewczynie budzą się nadprzyrodzone zdolności.

Zakochana Jedynka – „Wojna domowa”. Niedziela, 26 sierpnia, godz. 21:55. TVP1.

John Whittaker (Ben Barnes) przyjeżdża do rodzinnego domu w Anglii, aby przedstawić swojej rodzinie niedawno poślubioną żonę, Laritę (Jessica Biel). Dziewczyna nie podoba się jego matce (Kristin Scott Thomas), która u boku syna widziałaby dziewczynę z brytyjskiej arystokracji.

„Piąta pora roku”. Niedziela, 26 sierpnia, godz. 23:45. TVP1.

Zawodowy kierowca Wiktor (Marian Dziędziel) ma opinię hulaki i kobieciarza. Barbara (Ewa Wiśniewska) to emerytowana nauczycielka muzyki. Wywodzą się z różnych środowisk, mają inne wartości, różnią ich doświadczenia. Wspólna podróż ze Śląska nad morze zmieni w ich życiu wszystko…

„Ścigani”. Piątek, 24 sierpnia, godz. 20:10. TVP2.

Haker komputerowy, Luke Dodge (Stephen Baldwin), trafia za kratki za kradzież milionów dolarów z konta międzynarodowej korporacji prowadzącej podejrzane interesy. Jego towarzysz niedoli, Charles Piper (Laurence Fishburne), jest byłym policjantem, który podobno został skazany niesłusznie. W czasie przymusowych robót poza terenem więzienia udaje im się uciec.

„Człowiek w żelaznej masce”. Piątek, 24 sierpnia, godz. 23:45. TVP2.

Król Francji Ludwik XIV (Leonardo di Caprio) jest zauroczony narzeczoną syna muszkietera Atosa (John Malkovich) i pragnie ją uwieść. Wysyła go na wojnę, podczas której chłopak zostaje zabity. Zrozpaczony Atos postanawia pomścić śmierć syna. Pomagają mu w tym Portos (Gérard Depardieu) i Aramis (Jeremy Irons).

Gwiazdy w południe – „Dwaj bracia”. Sobota, 25 sierpnia, godz. 12:05. TVP2.

Lata dwudzieste ubiegłego wieku. Dwa młode tygrysy zostają schwytane i rozdzielone. Jeden z nich zostaje zmuszony do pracy w cyrku, a drugi staje się wytrenowanym zabójcą. Po latach znowu się spotykają i muszą walczyć przeciwko sobie…

Kino bez granic – „Nine – Dziewięć”. Niedziela, 26 sierpnia, godz. 23:50. TVP2.

Reżyser Guido Contini (Daniel Day-Lewis) powinien rozpocząć się zdjęcia do nowego filmu. Niestety wciąż nie wie, o czym film miałby opowiadać. Na dodatek zaczyn mieć kłopoty z histeryczną kochanką Carlą (Penélope Cruz) i niezaspokojoną żoną Luisą (Marion Cotillard).

„Fatalna namiętność”. Wtorek, 28 sierpnia, godz. 21:55. TVP2.

Znany i ceniony amerykański prawnik Jack Moore (Richard Gere), przybywa do Pekinu, by podpisać umowę z przedstawicielami chińskiego rządu. Nie spodziewa się, że już niebawem zostanie oskarżony o morderstwo…

Kino relaks – „Za jakie grzechy”. Środa, 29 sierpnia, godz. 22:35. TVP2.

Przebojowa Lucy Hill (Renee Zellweger) jest ambitnym pracownikiem dużej firmy w Miami. Pewnego dnia, nie wiedząc w co się pakuje, bez namysłu przyjmuje kolejne służbowe polecenie mające być stumilowym krokiem w jej karierze.

„Wasza Wysokość”. Czwartek, 30 sierpnia, godz. 22:20. TVP2.

Dwóch niesamowitych królewiczów – próżny Thadeous (Danny McBride) oraz szlachetny Fabious (James Franco) dołącza do nieuchwytnej wojowniczki Isabel (Natalie Portman), której celem jest uwolnienie królewny z rąk okrutnej czarownicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *