Filmy w Jedynce i Dwójce

Kristoffer Polaha ma poważne problemy osobiste, Richard Madden okrada Charlotte Le Bon, James Marsden pracuje na platformie wiertniczej, a Callard Harris pisze list miłosny do swojej koleżanki. W Dwójce Angelina Jolie samotnie wychowuje dziewięcioletniego syna, Pierce Brosnan musi powstrzymać Jonathana Pryce’a, Jowita Budnik prowadzi trudne śledztwo, a Sigourney Weaver i Jennifer Love Hewitt zarabiają w nietypowy sposób.
 

 

 
„Odnaleźć nadzieję”. Piątek, 21 września, godz. 22:35. TVP1.
Profesjonalny gracz baseballa, Calvin Campbell (Kristoffer Polaha), przeżywa załamanie błyskotliwej kariery, spowodowane problemami osobistymi. Odnajduje radość życia, gdy zaprzyjaźnia się z chłopcem cierpiącym na zespół Downa.
Hit na sobotę – „Dzień Bastylii”. Sobota, 22 września, godz. 21:30. TVP1.
Kieszonkowiec Michael Mason (Richard Madden) okrada Zoe (Charlotte Le Bon). Nie przypuszcza, ze jej torebka wyrzucona do kosza na stacji metra uczyni go głównym podejrzanym w sprawie eksplozji.
Zakochana Jedynka – „Dla ciebie wszystko”. Niedziela, 23 września, godz. 23:30. TVP1.
Dawson Cole (James Marsden) pracuje na platformie wiertniczej u wybrzeży Luizjany. Pewnego dnia dochodzi tam do wybuchu, w którym nieomal traci życie. Kiedy po kilku miesiącach odzyskuje siły, dowiaduje się, że umarł jego bliski przyjaciel. Po prawie 20 latach Dawson wraca do domu, by wykonać ostatnią wolę zmarłego i spotyka swoja dawną miłość – Amandę Collier (Michelle Monaghan).
„Wielka ucieczka”. Wtorek, 25 września, godz. 22:35. TVP1.
Niemcy, II wojna światowa. Dowództwo Luftwaffe postanawia przenieść do jednego obozu jenieckiego dotychczas rozsianych po oflagach zestrzelonych pilotów sił alianckich. Nie podejrzewa, że tym samym niemal cała „Organizacja X” stworzona przez więzionych pilotów RAF-u zgromadzi się w jednym miejscu.
„Niewysłany list”. Środa, 26 września, godz. 21:00. TVP1.
Tuz przed zakończeniem szkoły Henry (Callard Harris) pisze list miłosny do swojej koleżanki z klasy Claire (Haley Webb), ale w ostatniej chwili wycofuje się i postanawia go nie wysyłać. Po 10 latach spotykają się, a dawne uczucie odżywa.
 

 
„Jeziorak”. Piątek, 21 września, godz. 22:25. TVP2.
Iza Dereń (Jowita Budnik), policjantka z prowincjonalnego miasteczka, prowadzi śledztwo w sprawie śmierci ukraińskiej prostytutki. Równocześnie trwają poszukiwania dwóch policjantów zaginionych na służbie. Jeden z nich jest jej partnerem.
„Wielki podryw”. Sobota, 22 września, godz. 11:45. TVP2.
Max Conners (Sigourney Weaver) i jej córka Page (Jennifer Love Hewitt) kochają pieniądze i luksus. Na zaspokajanie swoich potrzeb zarabiają w nietypowy sposób. Max łamie serca bogatym mężczyznom, szybko doprowadza ich do ołtarza i – korzystając z pomocy córki – szybko się z nimi rozwodzi zatrzymując oczywiście sporą część mężowskich majątków. Niestety Page ma już dosyć współpracy z matką…
Gwiazdy w południe – „Był tu Willie Boy”. Niedziela, 23 września, godz. 12:10. TVP2.
W roku 1909 Willie Boy (Robert Blake) wraca na doroczne święto do rezerwatu Morongo pod Riverside, w którym mieszka jego dziewczyna Lola (Katharine Ross). Ojciec dziewczyny jest przeciwny małżeństwu córki z Williem. Kiedy Lola udaje się nocą na spotkanie z ukochanym, jej ojciec zakrada się na miejsce schadzki i usiłuje zastrzelić chłopaka. Willie, broniąc się, zabija go. Za młodymi rusza pościg.
„Jutro nie umiera nigdy”. Niedziela, 23 września, godz. 20:05. TVP2.
Agent Jej Królewskiej Mości (Pierce Brosnan) musi powstrzymać działania magnata medialnego Elliota Carvera (Jonathan Pryce), który chce doprowadzić do konfliktu między Wielką Brytanią i Chinami. Bondowi pomaga Wai Lin (Michelle Yeoh) oraz jego była kochanka, a obecnie żona Carvera – Paris (Teri Hatcher).
Kino bez granic – „Oszukana”. Niedziela, 23 września, godz. 22:10. TVP2.
Rok 1928, Los Angeles. Christine Collins (Angelina Jolie) samotnie wychowuje dziewięcioletniego syna, Waltera (Gattlin Griffith). Pewnego dnia po powrocie z pracy nie zastaje chłopca w domu. Gdy po kilku miesiącach policjanci odnajdują Waltera, Collins twierdzi że to nie jej dziecko.
Kino relaks – „Sekrety i grzeszki”. Środa, 26 września, godz. 22:35. TVP2.
Rony (Vince Vaughn) widzi żonę swojego najlepszego kumpla Nicka (Kevin James), która całuje się z innym facetem. Postanawia wyjaśnić sprawę. Rozpoczyna prywatne śledztwo, w trakcie którego odkrywa, że Nick również ma swoje małe sekrety…
„Piżama Party”. Czwartek, 27 września, godz. 21:50. TVP2.
Czternastoletnia Julie (Alexa PenaVega) po wakacjach rozpoczyna naukę w liceum. Przed powrotem w szkolne ławy postanawia urządzić piżama party. Jeszcze nie wie, że ta noc odmieni jej życie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *