MediaZapowiedzi TV

Finał 2. sezonu “Big Hero 6” na Disney XD

Disney XD to specjalnie skomponowana oferta programów dla chłopców, którzy uwielbiają seriale pełne akcji oraz dużej dawki dobrego humoru. A już we wrześniu, na młodych widzów czekają, uwielbiane przez nich formaty.

 

Big Hero 6

Od 21 do 25 września o godzinie 17:00, kanał zaprasza widzów na wspólne oglądanie finału drugiego sezonu tego wyjątkowego serialu! Opowiada on o przygodach czternastoletniego geniusza, Hiro Hamandy i jego przyjaciela-robota Baymaxa.

Chłopak próbuje odnaleźć się jako najmłodsza osoba uczęszczająca do Franksoyo Institute of Technology, a po godzinach chroni miasto przed złem wraz ze swoją drużyną superbohaterów.

Amphibia

To animacja, przedstawiająca historię egocentrycznej 13-letniej dziewczynki – Anne Boonchuy, która za sprawą tajemniczej pozytywki, zostaje magicznie przeniesiona ma Amphibię, dziką, bagienną wyspę w kształcie lilii wodnej, pełną ludzi-żab i gigantycznych wersji małych zwierząt.

Wkrótce poznaje i zaprzyjaźnia się z odważną 10-letnią żabą o imieniu Spring, dzięki której po raz pierwszy w życiu dowie się co to znaczy prawdziwa przyjaźń.

Nowe odcinki już od 7 do 18 września o godzinie 17:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *