Finał „Dance Dance Dance” w TVP2

Roksana Węgiel i Oliwia Górniak oraz Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka będą walczyć o 100 tysięcy złotych, które przekażą na wybrany cel charytatywny. Zwycięzców trzeciej edycji tanecznego show „Dance Dance Dance” wybiorą widzowie.

 

Po wielu tygodniach codziennych treningów poznamy zwycięzców trzeciej edycji „Dance Dance Dance”. W finałowym odcinku na scenie zobaczymy wokalistkę Roksanę Węgiel i jej przyjaciółkę Oliwię Górniak oraz aktorkę Annę Matysiak i wokalistę Stanisława Karpiela-Bułeckę.

W finale każda para zatańczy dwie choreografie w duecie, a każdy finalista po jednej solówce.

Roksana i Oliwia zaprezentują choreografię do utworu „4 Minutes” Madonny i Justina Timberlake’a oraz układ do „Intoxicated” Martina Solveig & GTA, które wykonały w pierwszym odcinku show. Dodatkowo Roksana Węgiel wcieli się w rolę Michaela Jacksona z kultowego klipu „Thriller”, a Oliwia Górniak zatańczy do przeboju „Le Freak” zespołu amerykańskiej formacji Chic.

Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka przygotowali układ z legendarnego musicalu „West Side Story” do utworu „America”, przypomną także swój występ z trzeciego odcinka „Dance Dance Dance”, prezentując choreografię do przeboju „These Boots Are Made for Walkin” Nancy Sinatry. W solówkach Anna Matysiak zmierzy się z choreografią króla popu Michaela Jacksona z hitu „Bad”, a Stanisław Karpiel-Bułecka pokaże swoje latynoskie oblicze tańcząc do największego hitu Ricky’ego Martina „Livin’ la Vida Loca”.

W finale na scenie ponownie zobaczymy wszystkich uczestników trzeciej edycji „Dance Dance Dance”, którzy wspólnie z Idą, Joanna i Agustinem zaprezentują układ z przeboju „Everybody” z repertuaru Backstreet Boys.

W trakcie finałowego odcinka Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola nie będą przyznawali punktów za występy, zwycięską parę wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS. Ogłoszenie wyników odbędzie się na żywo. Program poprowadzą Małgorzata Tomaszewska oraz Aleksander Sikora.

Finał trzeciej edycji „Dance Dance Dance” już w najbliższą sobotę, 15 maja o 20:00 w TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *