DVB-TMediaPolsatZapowiedzi TV

Finał „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” 11 kwietnia w Polsacie

Czas na wybór najlepszego projektanta pierwszej edycji programu Telewizji POLSAT. W walce o prestiżowy tytuł i 100 tysięcy złotych pozostały Monika Bonecka-Turek i Anna Mazur. Projekty ocenią jurorzy Anna Cybulska i Jakub Szczęsny oraz bohaterowie odcinka, a rywalizację poprowadzi Anna Wyszkoni.

 

„Design Dream. Pojedynek na wnętrza” to nowe wnętrzarskie show Polsatu, które widzowie pokochali już od pierwszego odcinka. W programie sześciu uczestników stanęło do walki o tytuł najlepszego projektanta i 100 tysięcy złotych! Co tydzień eksperci decydowali o eliminacji jednego z zawodników. Do finału dotarły Monika Bonecka-Turek i Anna Mazur.

W każdym odcinku na uczestników czekało zadanie polegające na stworzeniu projektu pomieszczenia jak najbardziej dopasowanego pod względem funkcji i stylu, do wymagań bohaterów danego epizodu. Projektanci zmierzyli się między innymi z aranżacją sypialni, pokoju dziennego z miejscem do spania i spożywania posiłków, kuchni dla wielkopokoleniowej rodziny, kawalerki dla 28-latki oraz pokoju dziecięcego dla rodzeństwa w różnym wieku. W programie pokazano wyzwania, z którymi bardzo często mierzą się Polacy.

W odcinku finałowym konkurować będą dwie projektantki wnętrz Monika i Anna. O zwycięstwie jednej z nich zadecyduje projekt 16-metrowej kawalerki z aneksem kuchennym. Uczestniczki w tej niewielkiej przestrzeni będą musiały zmieścić miejsce do spania, gotowania, spożywania posiłków, kącik do pracy, a także meble do przechowywania. Projekty oceni niezawodne jury w składzie: Anna Cybulska i Jakub Szczęsny oraz właściciele mieszkania. Całą rywalizację śledzić będzie prowadząca Anna Wyszkoni. To będzie finał pełen emocji!

Finał „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” w niedzielę 11 kwietnia o godz. 17:40 w Polsacie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *