Finał Good Game League 2019 na żywo w TVP Sport

TVP Sport pozyskało na wyłączność prawa do emisji telewizyjnej finałów Good Game League 2019, które odbędą się 13-14 lipca na Stadionie Lecha Poznań. Finał turnieju na żywo w otwartym kanale TVP Sport w niedzielę 14 lipca o godzinie 20:20. Natomiast całe rozgrywki będzie można obejrzeć w TVPSPORT.pl w dziale transmisję, w aplikacji mobilnej lub na naszym kanale Twitch.

 

 

W TVP Sport regularnie transmitujemy rozgrywki esportowe. Od półtora roku emitujemy największe światowe imprezy. Są to m.in. IEM, ESL One i BLAST Pro Series. Tym razem pokażemy też finały Good Game League w Poznaniu.

Stadion, na którym swoje mecze rozgrywa Lech Poznań, zmieni się za kilka dni w świątynię esportu i gamingu. 13 i 14 lipca w Poznaniu powalczą się zespoły Counter Strike: Global Offensive ze światowej czołówki. Polskich kibiców na pewno cieszy fakt, że do rywalizacji z takimi markami jak: G2 Esports, HellRaisers czy GamerLegion, staną Polskie składy: Virtus.pro i Aristocracy.

Współpraca z TVP Sport gwarantuje nam realizację turnieju na najwyższym światowym poziomie. Cieszymy się, że zaledwie 2 lata od startu naszej organizacji będziemy mogli szczycić się transmisją godną największych turniejów naszego globu. To także pewność dotarcia do szerszego grona odbiorców, co pomoże nam zbudować jeszcze silniejszą markę – powiedział Mateusz Matysiak, CEO Good Game Legue. 

W turnieju zagrają:
– G2 Esports
– HellRaisers
– Virtus.pro
– Aristocracy
– Gamerlegion
– Tricked Esport
– Winstrike Team
– Epsilon Esports

Zawodnicy będą rywalizować o pulę nagród wynoszącą 100 000 euro. Najlepsza drużyna turnieju otrzyma czek na 50 000 euro. Jednak zawody w CS:GO to nie jedyna atrakcja, którą przygotowali organizatorzy. Na Stadionie Poznań zostanie rozegranych kilka otwartych turniejów FIFA 19, będzie można odwiedzić strefę retro, skorzystać ze strzelnicy ASG oraz posilić się w znacznej strefie Food-Trucków.

Wstęp na turniej jest bezpłatny. Tych, którzy nie zdołają się pojawić na stadionie Poznań, zapraszamy do śledzenia rozgrywek na TVPSPORT.pl w dziale transmisje, w aplikacji mobilnej lub na naszym kanale Twitch. Natomiast w niedzielny wieczór, w otwartym kanale TVP Sport, pokażemy finał GG League, który zaplanowany jest na godzinę 20:20.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *