PolsatSport w TV

Finał Ligi Mistrzów: Odtwarzanie w hotelu, barze, restauracji

W związku ze zbliżającym się finałem Ligi Mistrzów UEFA przypominamy o możliwości zakupu zezwolenia na publiczne odtwarzanie m.in. do baru, restauracji, hotelu. Oferta sprzedaży zezwoleń w abonamencie to sposób dystrybucji zezwoleń na publiczne odtwarzanie wydarzeń sportowych, do których Grupa Polsat posiada prawa.

 

 

Nabywcy mogą skorzystać z szerokiej oferty sportowej w ramach dostępnych Pakietów. Zakup praw na publiczne odtwarzanie, w zależności od wybranego Pakietu, pozwala na odtwarzanie wydarzeń sportowych transmitowanych w kanałach sportowych Polsatu, rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA w kanałach sportowych premium – Polsat Sport Premium 1 i 2 i serwisach telewizyjnych oraz kanałów ELEVEN SPORTS.

Oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych publicznym odtwarzaniem najlepszych i najciekawszych wydarzeń i imprez sportowych, w tym przede wszystkim do punktów gastronomicznych, barów, klubów, restauracji oraz hoteli i pensjonatów czy klubów fitness.

Telewizja Polsat przygotowała kompleksową i różnorodną ofertę dla potencjalnych kontrahentów, z której każdy będzie mógł wybrać pakiet najlepiej dopasowany do własnych potrzeb. Oferta Polsatu to cztery różne pakiety, w tym jeden zawierający całą ofertę sportową Grupy Polsat.

Klient może wybrać jeden z dostępnych pakietów:

Pakiet Polsat Sport 

Pakiet Polsat Sport Premium

Pakiet ELEVEN SPORTS

Pakiet Mega Sport.

Oferta współpracy zawiera udzielenie zezwolenia na publiczne odtwarzanie wybranego pakietu oraz odbiór sygnału, dzięki zakupionym lub wynajętym od sprzedającego licencje urządzeniom.

Zainteresowani mogą zapoznać się ze szczegółami oferty oraz zakupić zezwolenie na publiczne odtwarzanie na stronie www.publiczneodtwarzanie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *