MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Finał „Ninja Warrior Polska” w Polsacie

Pierwszy raz w historii polskiej edycji sportowego show aż dwóch zawodników ukończy ekstremalnie trudny tor finałowy! To oznacza, że widzowie będą świadkami zdobywania Góry Midoryiama nie przez jednego, a przez dwóch ninja o ponadprzeciętnych umiejętnościach! Czy któryś z nich okaże się pierwszym Polakiem, który w wyznaczonym czasie wejdzie na „szczyt marzeń”, dołączając tym samym do elitarnego grona 9 wojowników Ninja na świecie? O tym przekonamy się w najbliższy wtorek, 11 kwietnia, o godz. 20:05 w Polsacie!

 

Po sześciu tygodniach niewiarygodnych wyczynów sportowych na torze ninja nadeszła pora na finał. Zobaczymy w nim 24 najsilniejszych, najszybszych i najsprawniejszych zawodników w Polsce. Wśród nich 2 fantastyczne kobiety – Karolina Filipek i Katarzyna Jonaczyk.

Przed zawodnikami starcie z 3 morderczymi torami. By je stworzyć do Gliwic przyjechały 22 potężne ciężarówki sprzętu, które przywiozły aż 40 ton stali. Pierwszy z tych gigantycznych torów to 9 przeszkód i tylko 4 minuty 20 sekund na ich pokonanie. Tym wojownikom, którym uda się go ukończyć, pozostaną jeszcze 2 etapy. Dopiero wtedy mogą zdobywać wymarzoną Górę Midoriyama.

Tym razem po raz pierwszy w historii aż dwóm zawodnikom uda się pokonać trzy etapy toru! Ci najlepsi z najlepszych staną przed swoją życiową szansą – podejmą próbę wejścia na niezdobytą jeszcze w Polsce Góre Midoriyama. Do tej pory zmierzył się z nią tylko jeden Polak – Igor Fojcik, któremu w czwartej edycji „Ninja Warrior Polska” zabrakło kilku sekund do zdobycia nagrody głównej. Czy w finale 7. sezonu show doczekamy się upragnionego zwycięzcy? Kto dokona niemożliwego? O tym przekonamy się w najbliższy wtorek.

W wielkim finale na torze pojawią się:

1. Damian Drzewiecki
2. Paweł Murawski
3. Jak Tatarowicz
4. Przemysław Jańczuk
5. Grzegorz Matyszewki
6. Przemysław Mikulewicz
7. Wiktor Wójcik
8. Grzegorz Niecko
9. Michał Grochoła
10. Wojciech Borkowski
11. Kacper Gazurek
12. Jakub Zawistowski
13. Jakub Marciniak
14. Paweł Ciszewski
15. Wojciech Wojtyszyn
16. Szymon Michalski
17. Michał Wrzesiński
18. Alexis Landot
19. Paweł Mędelewski
20. Kacper Ciszewski
21. Mateusz Karbowy
22. Adam Dąbrowski
23. Karolina Filipek
24. Katarzyna Jonaczyk

Emocje na torze podgrzewać będą niezmiennie prowadząca Karolina Gilon oraz komentatorzy „Juras” Łukasz Jurkowski i Jerzy Mielewski!

Finał „Ninja Warrior Polska” w Polsacie we wtorek o godz. 20:05!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *