Sport w TV

Finał piłkarskiego Pucharu Austrii na żywo Eleven Sports 2

Dziś wieczorem widzowie ELEVEN SPORTS będą mogli obejrzeć finał piłkarskiego Pucharu Austrii, w którym SC Austria Lustenau zmierzy się z Red Bull Salzburg.

 

 

Stawką tego spotkania będzie pierwsze cenne trofeum piłkarskie w Europie po przerwie w rozgrywkach spowodowanej pandemią koronawirusa. Na Wörthersee Stadion w Klagenfurcie zapowiadają się spore emocje, bo klub z Salzburga to obrońca Pucharu Austrii oraz zdobywca mistrzostwa kraju w sześciu ostatnich sezonach, a ambitny zespół z Lustenau to drugoligowiec, który jest rewelacją obecnej edycji UNIQUA ÖFB-Cup i dopiero drugi raz w swojej ponad stuletniej historii wystąpi w finale. Wygra faworyt czy dojdzie do wielkiej sensacji? O tym kibice przekonają się podczas transmisji w Eleven Sports 2, która rozpocznie się o 20:35.

Jedną z atrakcji meczu będzie snajperski pojedynek Ronivaldo po stronie Austrii Lustenau z Patsonem Daką w barwach RB Salzburg. Ten pierwszy zdobył w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach 23 bramki, a drugi ma na koncie 20 trafień.

Polecamy w Eleven Sports 2:

piątek, 29 maja

20:35, finał Pucharu Austrii (UNIQUA ÖFB-Cup): SC Austria Lustenau – Red Bull Salzburg komentarz: Dominik Guziak, Sebastian Chabiniak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *