Cyfrowy PolsatPolsatSport w TV

Finał Pucharu Polski Legia Warszawa – Arka Gdynia na antenach Polsatu i Polsatu Sport

2 maja Polsat i Polsat Sport pokażą finałowy mecz piłkarskiego Pucharu Polski. Na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie, zmierzą się Legia Warszawa i obrońcy trofeum Arka Gdynia. Początek spotkania o godzinie 16.00. Wcześniej, bo od godziny 10.00 kibice na antenach Super Polsatu i Polsatu Sport będą mogli śledzić finały dziecięcego turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

 

 

Puchar Polski na naszych antenach pokazujemy nieprzerwanie od 2014 roku. W tym roku w finale na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie zagrają dwie drużyny z Ekstraklasy: Legia Warszawa i Arka Gdynia. Faworytem spotkania jest zespół ze stolicy, który wciąż walczy również o mistrzostwo Polski. Obrońcy trofeum piłkarze z Gdyni nie są jednak bez szans. Pokazali to choćby w ubiegłym roku pokonując po dogrywce faworyzowanego Lecha Poznań 2:1. Jak dotąd Legia Warszawa sięgała po Puchar Polski aż osiemnastokrotnie, co jest absolutnym rekordem, piłkarze Arki cieszyli się z sukcesu w tych rozgrywkach dwa razy – w 1979 roku i w ubiegłym sezonie.

Studio w Polsacie Sport będzie można oglądać już od godziny 14.00, natomiast widzowie Polsatu zobaczą jego ostatnie 10 minut tuż przed meczem. Obie anteny pokażą ceremonię wręczenia Pucharu Polski oraz dłuższe pomeczowe studio, które w Polsacie potrwa do emisji „Wydarzeń” do godziny 18.50.

Mecz skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto. Gośćmi Bożydara Iwanowa na stadionie będą m.in. były piłkarz Arki Gdynia oraz reprezentant Polski – Janusz Kupcewicz, Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń, Czesław Boguszewicz – zdobywca Pucharu Polski z Arką oraz były piłkarz i kapitan Legii Warszawa Ivica Vrdoljak. Wywiady z zawodnikami i trenerami obu zespołów przeprowadzą reporterzy: Paweł Ślęzak, Szymon Rojek oraz Marcin Lepa, a komentarze z murawy będą przekazywać Marcin Feddek i Tomasz Łapiński.

Rewelacyjnym sportowym wstępem do piłkarskiego “grande finale” jakim jest finał Pucharu Polski, będą transmitowane od godziny 10:10 na żywo w kanałach Super Polsat i Polsat Sport, finały turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

Pełen plan transmisji na obu antenach:

  • 10:10 – Mecz finałowy dziewcząt U-10
  • 10:40 – Mecz finałowy chłopców U-10
  • 11:30 – Mecz finałowy dziewcząt U-12
  • 12:00 – Mecz finałowy chłopców U-12

Wszystkie spotkania zostaną rozegrane na Stadionie PGE Narodowym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *