MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Finał serialu “Lulu”! (wideo)

W środę 2 maja o godzinie 20:05 i 20:35 w Polsacie dwa ostatnie odcinki „Lulu”!
Serial zaczął się wielkim boom, bo Lulu (Anna Dereszowska) dowiedziała się, że jej mąż Andrzej (Przemysław Sadowski) prowadzi drugie życie. Natomiast w finale emocje sięgną zenitu! Lulu w końcu dokona wyboru między Jackiem i Andrzejem (Michał Czernecki), ale ten wybór nie będzie dla niej najszczęśliwszy…Dlaczego i co z tego wyniknie? Przekonacie się już niebawem. To jednak nie wszystko! Do obsady dołącza Weronika Rosati! Mamy zdjęcia z dwóch finałowych dwóch odcinków serialu „Lulu”! Zobaczcie, co się wydarzy!

 

Odc.19 – Lulu (Anna Dereszowska) decyduje się̨ w końcu na wyjazd do Paryża, gdzie ma dołączyć do Andrzeja (Michał Czernecki). Jacek (Przemysław Sadowski), który właśnie spędził noc w mieszkaniu Mai (Marta Chodorowska), czuje, że przez ten wyjazd może stracić całkowicie żonę. Maja naciska, by powiedział Lulu prawdę. „Dziadek” Zygmunt (Marek Siudym) szuka skarbów przy pomocy wykrywacza metalu i jak zwykle chce wzbudzićě zainteresowanie Elki (Joanna Kurowska). Tadek (Andrzej Kłak) podejrzewa u siebie ciężką chorobę̨. Poddaje się̨ różnorakim badaniom i już̇ prawie żegna się̨ z życiem. Olga (Grażyna Sobocińska) jednak szybko odkrywa, co dolega jej chłopakowi.

 

Odc. 20 – Lulu (Anna Dereszowska) budzi się̨ u boku Andrzeja (Michał Czernecki). W końcu czuje się̨ szczęśliwa. Niestety pojawiają się wkrótce niespodziewane komplikacje, które mogą poważnie zaważyć na relacji pary. Niespodziewany gość zjawi się w najmniej odpowiednim momencie w domu Andrzeja. Kim dla Andrzeja jest Laura (Weronika Rosati)? Podaje się za jego siostrę. Tadek (Andrzej Kłak) przygotowuje się do uroczystego rozdania nagród w konkursie „Mózgobitwa”. Ma zamiar nie tylko po prostu odebrać swoją nagrodę, chce także zrobić Oldze (Grażyna Sobocińska) niespodziankę. Tymczasem „Dziadek” (Marek Siudym) pakuje siebie, a jednocześnie zupełnie nieświadomie także i Lulu, w tarapaty związane z jej wymarzonym lokalem na kawiarnię.

„Lulu”, dwa ostanie odcinki, w środę 2 maja od godziny 20:05 w Polsacie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *