Finałowe odcinki „Zakupu kontrolowanego” i „Wojen Samochodowych” w TVN Turbo

Paweł Miszta i Przemysław Szafrański w tym sezonie musieli wyjątkowo dobrze się sprawować. To raczej nie przypadek, że w odcinku który zobaczymy 6 grudnia, do wydania będą mieli najwyższą w tej serii sumę – 80 tysięcy złotych.

 

W sobotnim odcinku „Zakupu kontrolowanego” bohaterem będzie Michał, który zgłosi się do Adama Kornackiego z konkretnymi wymaganiami. Maszynista z Białegostoku do tej pory jeździł Passatem B5 i szuka godnego następcy dla tego samochodu.

Zależy mu, aby auto miało nadwozie typu sedan, było wyposażone w silnik benzynowy i automatyczną skrzynię biegów oraz nie kosztowało więcej niż 40 tysięcy złotych. Nasz prowadzący będzie miał dla niego kilka propozycji – głównie z Dalekiego Wschodu, ale znajdzie się też akcent europejski.

„Zakup kontrolowany” w sobotę 5 grudnia o 12:30

W mikołajkową niedzielę handlarze będą mieć do wykorzystania naprawdę pokaźny budżet, który pozwoli im dobrze zaplanować inwestycje. Podobnie jak w przeszłości obaj pójdą różnymi drogami.

Paweł swoje 80 tysięcy przeznaczy na wygodnego, dobrze wyposażonego Mercedesa W205 w wersji kombi, natomiast Przemek podejdzie do tematu z nieco większą fantazją i postanowi kupić Mini Coopera S.

„Wojny samochodowe” w niedzielę 6 grudnia o 14:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *