Finałowy, 16. odcinek 5. sezonu „Fear the Walking Dead” na AMC

Na nowy, 16. odcinek „Fear the Walking Dead” zapraszamy 30 września o 3:00 (równocześnie z amerykańską premierą) oraz o 22:00. Autorami scenariusza do szesnastego, finałowego odcinka sezonu, zatytułowanego „End of the Line” są showrunnerzy Ian Goldberg i Andrew Chambliss, a reżyserem jest Michael E. Satrazemis. Mierzący się z niepewną przeszłością Morgan prowadzi grupę do realizacji misji. W tym samym czasie Al łączy fakty, a John i June składają obietnicę.

 

 

 

Widzowie mogą zobaczyć także ostatni odcinek „Talking Dead: Fear Edition” 30 września o 23:00. Do prowadzącego, Chrisa Hardwicka, dołączą goście specjalni Jenna Elfman, Austin Amelio oraz showrunnerzy Andrew Chambliss i Ian Goldberg, aby porozmawiać o ostatnich wydarzeniach.

W drugiej części 5. sezonu serialu „Fear the Walking Dead” działania bohaterów nabierają rozpędu po udowodnieniu, że ich plan może zadziałać. Ratują ocalałych i dzielą się nadzieją. Jednak, gdy pojawią się wrogowie, zarówno ci dobrze znani, jak i ci zupełnie nieoczekiwani, będą musieli się zastanowić, czy ich altruizm rzeczywiście może zmienić świat pełen śmierci i rozpadu.

Producentem wykonawczym „Fear the Walking Dead” jest Scott M. Gimple, showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd i Greg Nicotero. W serialu występują: Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Maggie Grace, Jenna Elfman, Alexa Nisenson, Austin Amelio, Ruben Blades oraz Karen David.

W Stanach Zjednoczonych premierę 5. sezonu „Fear the Walking Dead” obejrzało 3 miliony widzów, w tym 1,5 mln dorosłych z grupy wiekowej 25-54 i 1,2 mln dorosłych z grupy 18-49 (badanie Nielsen live+3), co czyni ją trzecią pod względem popularności premierą serialu w amerykańskiej telewizji w sezonie 2018/19 w obu kluczowych grupach demograficznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *