Finałowy odcinek 1. sezonu „Nieobecnych” w Player (wideo)

Media osaczają Milę. Dziewczyna konfrontuje się z gorzką prawdą. Filip próbuje dotrzeć do Kuby. Dorota decyduje się na desperacki krok. Ostatnia rozprawa w sprawie Gajdów przyjmuje nieoczekiwany obrót… Finał 1. sezonu „Nieobecnych” już od wtorku 23 lutego tylko w Playerze!

 

Media z każdym dniem nagłaśniają sprawę Gajdów. Filip odwiedza Milę, żeby dodać jej otuchy. Po ostatniej nieudanej próbie dziewczyna postanawia wrócić do aresztu i stawić czoło prawdzie! Czy da radę ją unieść? Zachara usiłuje przekonać Kubę do zmiany zdania – to od niego zależy dalsze życie Olka i innych chłopców! Kiedy piłkarz odprawia go z kwitkiem, Filip decyduje się na kolejny krok, który może kosztować go karierę! Dorota jest załamana ciążącymi na niej zarzutami.

Zaczyna się podejrzanie zachowywać, co wzbudza niepokój jej bliskich… Kuba znajduje w swoich rzeczach tajemniczą przesyłkę. Kilka dni później odbywa się ostatnia rozprawa Gajdów, która przyjmuje nieoczekiwany obrót. Jaki będzie jej finał? Czy po dramatycznych wydarzeniach w sądzie Mili i jej bliskim uda się odnaleźć spokój i szczęście?

Finałowy – 10. – odcinek 1. sezonu „Nieobecnych” już we wtorek 23 lutego tylko w Playerze!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *