Finałowy odcinek 7. sezonu "Gry o Tron" w kinach Helios

Sieć kin Helios jako jedyna w Polsce zaprasza fanów „Gry o tron” – jednego z najlepszych seriali wszech czasów – do obejrzenia ostatniego odcinka 7. sezonu na wielkim ekranie. Już w najbliższy poniedziałek, 28 sierpnia br. w 42 kinach sieci Helios w całej Polsce odbędą się specjalne bezpłatne pokazy.
 

Telewizyjna adaptacja bestsellerowej sagi „Pieśń Lodu i Ognia” George’a R.R. Martina ma już status produkcji kultowej. To emocjonująca historia zaciętej walki o Żelazny Tron i panowanie nad krainą, gdzie lato może trwać dziesięciolecia, a zima dłużej niż ludzkie życie. Twórcy znakomitego serialu HBO przyzwyczaili widzów do efektownych i trzymających w napięciu zakończeń, dlatego finałowy odcinek przedostatniego sezonu serii warto obejrzeć na wielkim ekranie.

Już w poniedziałek, 28 sierpnia br. o godz. 20:00 w kinach sieci Helios w całej Polsce odbędą się bezpłatne pokazy finałowego odcinka 7. sezonu „Gry o Tron”. Aby otrzymać podwójne zaproszenie na to wydarzenie, należy dokonać rejestracji pod adresem www.helios.pl/got i osobiście odebrać zaproszenie w kasie wybranego kina sieci Helios. Rejestracja nie daje gwarancji otrzymania miejsca na sali, decyduje kolejność odbioru biletów w kinie od 26 sierpnia br., od godz. 10:00 (do wyczerpania puli miejsc).

Więcej informacji: www.helios.pl/pokaz_got

Helios to największa w Polsce sieć kin wielosalowych – posiada 42 obiekty, w których znajdują się 233 ekrany i ponad 47 tys. miejsc. Wszystkie kina Helios są całkowicie wyposażone w cyfrową technologię projekcyjną. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Trójmieście i Wrocławiu. W 2017 r. Helios otworzy jeszcze dwa nowe kina: w Krośnie i w Stalowej Woli. W 2018 r. sieć otworzy swoje pierwsze kino w Warszawie – w CH Blue City.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *