Finały PGNiG Pucharu Polski piłkarzy ręcznych w TVP Sport

Gratka dla kibiców piłki ręcznej! Telewizja Polska pokaże wszystkie mecze turnieju finałowego PGNiG Pucharu Polski piłkarzy ręcznych (3-4 października w Lublinie). Transmisje w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport.

 

Choć lubelski turniej odbędzie się już w trakcie sezonu 2020/21, to będzie finałem edycji 2019/20. Ta nie została bowiem dokończona ze względu na pandemię koronawirusa.

W Lublinie zobaczymy Orlen Wisłę Płock, Azoty Puławy, Górnika Zabrze oraz broniących trofeum piłkarzy ręcznych Łomży VIVE Kielce. Mistrzowie Polski są niepokonani w rozgrywkach od grudnia 2008 roku. Wygrali każdą z 11 ostatnich edycji Pucharu Polski. W sumie mają w dorobku 16 triumfów w krajowym pucharze.

Ich półfinałowym rywalem w Lublinie będzie Górnik. Spotkanie odbędzie się w sobotę 3 października o godz. 13:30. Tuż po nim, w drugim półfinale, Azoty zmierzą się z Wisłą. Zwycięzcy obu spotkań zagrają w niedzielę 4 października o tytuł. Finałowy mecz rozpocznie się o godz. 18:00.

Telewizja Polska przeprowadzi transmisję ze wszystkich trzech meczów lubelskiego turnieju. Transmisje w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport.

PGNiG Puchar Polski piłkarzy ręcznych, turniej finałowy w Lublinie:

3 października 2020 (sobota), PGNiG Puchar Polski mężczyzn, 1/2 finału:

Łomża VIVE Kielce – Górnik Zabrze / godz. 13:30 Transmisja od godz. 13:10 w TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji

3 października 2020 (sobota), PGNiG Puchar Polski mężczyzn, 1/2 finału:

Azoty Puławy – Orlen Wisła Płock / godz. 16:00 Transmisja od godz. 15:40 w TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji

4 października 2020 (niedziela), PGNiG Puchar Polski mężczyzn, finał:

Łomża VIVE Kielce/Górnik Zabrze – Azoty Puławy/Orlen Wisła Płock / godz. 18:00 Transmisja od godz. 17:15 w TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *