DVB-TMediaPolecane

Fokus TV z koncesją na kolejne 10 lat

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji rozstrzygnęła wniosek i podjęła uchwały o udzieleniu koncesji na kolejny okres 10 lat Telewizji Fokus TV.

 

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji udzieliła koncesji dla TV Spektrum Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, na program telewizyjny o charakterze wyspecjalizowanym edukacyjno-poznawczym, rozpowszechnianym pod nazwą „Fokus TV”.

FOKUS TV to pierwszy polski kanał telewizyjny o profilu edukacyjno-poznawczym. Oferta programowa FOKUS TV stanowi połączenie wiedzy, poradnictwa, rozrywki, zabawy i przygody. Każdy z członków rodziny znajdzie tu coś interesującego. Najmłodsi, oglądając ulubione bajki, uczą się angielskiego słownictwa. Młodzież poszerza swoją wiedzę oraz przeżywa prawdziwe przygody wraz z uczestnikami reality show. Programy poradnikowe pomagają rozwiązywać codzienne problemy.

Popołudniowe i wieczorne pasma FOKUS TV to bogata oferta programów, stanowiących gratkę dla pasjonatów historii, podróży, przyrody czy tematyki społecznej. W weekendy widzowie mają szansę obcować z najważniejszymi pełnometrażowymi filmami dokumentalnymi z całego świata.

Oglądając FOKUS TV można rozwijać swoje pasje i zainteresowania, poszerzać wiedzę, poznawać zarówno najdalsze zakątki Ziemi, jak i tę rzeczywistość, która otacza nas na co dzień. FOKUS TV otwiera świat, podając wiedzę w przystępny sposób, a także edukując poprzez zabawę i rozrywkę.

źródło: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *