Internet & Gry - Reklama

Fortinet wyróżniony w raporcie International Data Corporation

Fortinet, globalny dostawca rozwiązań do ochrony cyberprzestrzeni, poinformował o wynikach raportu „Worldwide Quarterly Security Appliance Tracker”, opracowanego przez IDC (International Data Corporation). Dane obejmujące czwarty kwartał 2018 roku oraz historyczne pokazują, że Fortinet jest liderem w branży i dostarcza klientom więcej urządzeń zabezpieczających niż jakikolwiek inny producent.

 

Według danych IDC w czwartym kwartale 2018 roku Fortinet odnotował wzrost przychodów na poziomie 17,7% i przekroczył średnią branżową wynoszącą 16,7%. Dzięki temu wynikowi firma awansowała z trzeciego na drugie miejsce pod względem przychodów na połączonych rynkach firewalli, UTM i VPN. Ponadto Fortinet odnotował w omawianym okresie wzrost sprzedaży o 22,4% (rok do roku), uzyskując 23,5% udziału w rynku urządzeń bezpieczeństwa.

Wyniki badania pokazują, że Fortinet jest w stanie zapewnić innowacyjne i wydajne zabezpieczenia infrastruktury IT komentuje Jolanta Malak, dyrektor polskiego oddziału Fortinet. Klienci korzystający z architektury Fortinet Security Fabric otrzymują kompleksowe rozwiązanie, które obejmuje wszystkie obszary narażone na atak od sieci i punktów końcowych, po środowiska wielochmurowe. Zapewnia przy tym niezbędną wydajność i efektywne wykrywanie zagrożeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *