Technologia - Promocje

Fortinet zwycięzcą przyznawanej przez Microsoft nagrody partnera roku 2020 za sprzedaż poprzez platformę Azure Marketplace

Fortinet, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych i zautomatyzowanych rozwiązań cyberochronnych otrzymał przyznawaną przez Microsoft nagrodę partnera roku 2020 za sprzedaż rozwiązań komercyjnych poprzez platformę tego producenta (Commercial Marketplace Partner of the Year 2020). Fortinet został uhonorowany wśród najlepszych partnerów firmy Microsoft z całego świata za wykazanie się doskonałością w kwestii innowacyjności oraz wdrażania rozwiązań u klientów korzystających z technologii Microsoft.

 

Dla wielu przedsiębiorstw problemem jest ograniczony dostęp do rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo w chmurze oraz specjalistycznej wiedzy dotyczącej tej tematyki. Dlatego coraz częściej wybierają świadczone w chmurze usługi ochronne (Security-as-a-Service, SECaaS) i rozliczają się za nie w modelu „pay-as-you-go”. Fortinet zaspokaja potrzeby tego typu klientów oferując szeroki zestaw rozwiązań zabezpieczających, które zostały zaprojektowane z myślą o środowisku Microsoft Azure i są ściśle z nim zintegrowane. Wśród produktów dostępnych na platformie Azure Marketplace znajduje się m.in. zapora sieciowa nowej generacji FortiGate oraz usługa FortiWeb Cloud as a Service.

Ta nagroda jest odzwierciedleniem sukcesu oferty Fortinetu na platformie Azure Marketplacepowiedział John Maddison, EVP of Products i CMO w firmie Fortinet.Zapotrzebowanie klientów na tego typu rozwiązania cały czas rośnie, dlatego planujemy kontynuowanie naszego wspólnego zaangażowania w zapewnienie im możliwości bezpiecznego korzystania z chmury dzięki łatwym i szybkim we wdrożeniu nowym usługom ochronnym.

Nagroda Commercial Marketplace Partner of the Year 2020 została przyznana firmie Fortinet przez Microsoft jako wyraz uznania za ubiegłoroczne zaangażowanie w opracowywanie wysokiej klasy rozwiązań bazujących na technologii Microsoftu. Wyróżnienia w konkursie zostały sklasyfikowane w kilku kategoriach i wybrane z ponad 3,3 tys. zgłoszonych nominacji z ponad 100 krajów z całego świata.

To zaszczyt wyróżnić zwycięzców i finalistów konkursu Microsoft Partner of the Year 2020 Awardspowiedziała Gavriella Schuster, Corporate Vice President, One Commercial Partner w Microsoft. Partnerzy ci wyróżniają się w branży, dostarczając rozwiązania bazujące na usługach Azure Cloud, odpowiadające na aktualne potrzeby klientów i rozwiązujące złożone wyzwania, przed którymi stoją firmy na całym świecie – od komunikacji i współpracy wirtualnej, po pomoc klientom w wykorzystaniu ich pełnego potencjału. Jestem dumna, że mogę uhonorować każdego zwycięzcę i finalistę oraz pogratulować mu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *