Fortuna 1 Liga: Warta Poznań – Odra Opole w Polsacie Sport Extra

W środę odbędzie się zaległe spotkanie 8. kolejki Fortuna 1 Ligi. W Grodzisku Wielkopolskim Warta Poznań zmierzy się z Odrą Opole. Transmisja spotkania od godziny 19:45 w Polsacie Sport Extra.

 

 

 

 

Piłkarze Warty Poznań dobrze rozpoczęli bieżący sezony Fortuna 1 Ligi. Podopieczni Piotra Tworka po pięciu seriach gier mieli na swoim koncie 12 punktów. Ostatnie spotkania poznaniaków to jednak zupełnie przeciwny biegun i zaledwie dwa zdobyte punkty w trzech meczach.

Niewiele o dobrych momentach tego sezonu mogą natomiast powiedzieć piłkarze Odry Opole. Drużyna prowadzona przez Piotra Plewnię zamyka ligową tabelę z dorobkiem zaledwie trzech punktów. A to nie koniec złych informacji. Niebiesko-Czerwoni nie wygrali jeszcze spotkania i zdobyli zaledwie dwie bramki tracąc przy tym aż dziesięć.

Bez wątpienia faworytem środowego spotkania jest Warta, ale piłkarze Odry nie tracą nadziei i wierzą w przełamanie w Grodzisku Wielkopolskim. Czy faktycznie może być to przełomowy moment dla drużyny z Opola?

– Sytuacja w Odrze nie wygląda zbyt dobrze. Doszło tam do wielu zmian. Ale to nas kompletnie nie interesuje. Chcemy w środę zagrać o pełną pulę. Odra niech się odbudowuje, ale dopiero po meczu z namimówi Mariusz Rybicki, aktualnie pomocnik Warty, w przeszłości także były piłkarz Odry.

Spotkanie w Grodzisku Wielkopolskim na stadionie Rodan Groklin poprowadzi sędzia Sebastian Jarzębak z Bytomia.

Transmisja spotkania Fortuna 1 Ligi: Warta Poznań – Odra Opole od godziny 19:45 w Polsacie Sport Extra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *