Francuski tydzień na antenie TVP Kobieta

Od poniedziałku, 25 października TVP Kobieta zaprasza na wyjątkowy francuski tydzień. Widzowie na antenie zobaczą m.in. doskonałe francuskie kino, programy wnętrzarskie, formaty o zdrowiu i witalności, cykle podróżniczo-kulinarne, a także najnowsze paryskie trendy. W sobotę 30 października o godz. 15:20 na antenie zostanie wyemitowana spektakularna Gala French Touch.

 

„Francję bez tajemnic” widzowie będą mogli obejrzeć od poniedziałku do czwartku o godz. 16:25, a podróżujący motocyklem Jamie Gourmand odwiedzi najpiękniejsze francuskie ogrody oraz spróbuje regionalnych przysmaków.

Aktualne kierunki w modzie, architekturze, dekoratorstwie wnętrz, restauratorstwie i winiarstwie widzowie poznają w programie „Trend XXI” w poniedziałek i wtorek o godzinie 17:25. We środę o tej samej godzinie na antenie program „Podstawy stylu”, w którym stylowym metamorfozom zostaną poddani Paryżanie pragnący zmiany wizerunku.

W czwartek „Paryski styl” zagości w wyjątkowo interesujących wnętrzach mieszkań stolicy Francji. „Happy and zen – odnaleźć szczęście” to program, w którym propagatorka aktywnego stylu życia Miss Francji Laura Thilleman udzieli nietuzinkowych porad dotyczących dbania o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Tę propozycję widzowie TVP Kobieta będą mogli obejrzeć w piątek o godz. 17:25.

TVP Kobieta to także doskonałe wieczorne kino. W poniedziałek 25 października o godzinie 21:30 wielki hit francuskiej kinematografii – „Czyja to kochanka?”, który w ciągu kilku pierwszych tygodni obecności na ekranach, zgromadził w kinach ponad 3 miliony widzów. We wtorek, o tej samej porze, antena poleca przejmujący dramat wojenny z Melanie Laurent i Jeanem Reno pt.: „Obława. W piątkowy wieczór widzowie będą mogli obejrzeć świetną komedię „Mamy 2 Mamy” z Juliette Binoche i Camille Cottin w rolach matki i córki, które w tym samym czasie noszą ciążę.

W sobotę 30 października o godzinie 15:20 w TVP Kobieta gala French Touch obfitująca w muzykę, taniec, a także pokazy mody i materiały filmowe o Francji. Podczas wielkiego widowiska na scenie Teatru Wielkiego Opery Narodowej wystąpią takie gwiazdy jak: Barbara Pravi, Carla Bruni, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Imany, Paradis Latin, Kendji Girac, Marion Motin, Rafał Brzozowski, Reni Jusis czy Roksana Węgiel.

W niedzielę 31 października o godz. 16:20 antena zaprasza na podróż po Francuskiej Riwierze w programie z cyklu „Wszystkie kolory świata”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *