FunBox UHD od 27 lutego w ofercie Vectry

Nadający w jakości Ultra HD kanał FunBox UHD, którego dystrybutorem w Polsce jest spółka Kino Polska TV SA, 27 lutego dołączy do oferty Vectry, jednego z największych operatorów kablowych w kraju. FunBox UHD zasili pakiet Platynowy z oferty operatora i znajdzie się na pozycji EPG nr 151.

 

FunBox UHD to jeden z nielicznych dostępnych w Polsce kanałów, który nadaje w jakości Ultra HD (4K). Technologia ta oferuje obraz o rozdzielczości cztery razy większej niż Full HD.

W ofercie Vectry znajdują już takie kanały Grupy Kino Polska, jak: Zoom TV (pozycja EPG nr 141), FightBox HD (228), Kino Polska (301), Stopklatka TV (317), FilmBox Extra HD(350), FilmBox Premium HD (351), FilmBox Family (352), FilmBox Action (353), FilmBox Arthouse HD (354) i Kino Polska Muzyka (610).

FunBox UHD pozwala odkryć zapierające dech w piersiach miejsca, spotkać niezwykłych ludzi i uczestniczyć w wyjątkowych wydarzeniach kulturalnych. FunBox UHD to filmy, seriale, podróże, sztuka, lifestyle i ekstremalne przygody w niesamowitej jakości obrazu. FunBox UHD to niezwykle żywe kolory, bezkonkurencyjny kontrast i potęga szczegółu, które musisz doświadczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *