Gala FAME MMA 16 w usłudze PPV w Polsat Box i Polsat Box Go

5 listopada br. Arena Gliwice stanie się areną freak fightowych zmagań. Podczas FAME MMA 16 dojdzie do 10 pojedynków, a w walce wieczoru zmierzą się Mateusz „Tromba” Trąbka i Marcin Dubiel. Transmisja wydarzenia rozpocznie się w sobotę, 5 listopada o godz. 19.30.

Dostęp do wydarzenia w ramach usł

ugi PPV mogą wykupić abonenci Polsat Box oraz użytkownicy serwisu Polsat Box Go, dzięki któremu pojedynki można śledzić w Smart TV, na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Najbliższa gala FAME MMA 16 jest ostatnią galą Federacji zaplanowaną na ten rok. W walce wieczoru naprzeciwko siebie staną topowi influencerzy, których profile śledzi po 2,4 mln osób, Mateusz „Tromba” Trąbka oraz Marcin Dubiel. W drugim głównym pojedynku Robert „Sutonator” Pasut zmierzy się z Jackiem „Muranem” Murańskim.

Podczas wydarzenia odbędzie się w oktagonie 10 elektryzujących pojedynków. Widzowie zobaczą 8 walk na zasadach MMA, 1 w formule K1 oraz 1 walkę bokserską w małych rękawicach. W sportowej klatce walczyć będą celebryci ze świata mediów i internetu.

Gala FAME MMA 16 dla abonentów Polsat Box

W Polsat Box galę będzie można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT. Abonenci i użytkownicy Polsat Box mogą zamówić dostęp w cenie 40 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanym kanale 333. Zamówienia można składać przez SMS, w serwisie samoobsługowym ipolsatbox.pl, telefonicznie, w aplikacji Sklep dostępnej na wybranych dekoderach.

Gala FAME MMA 16 online w Polsat Box Go

Galę FAME MMA 16 internauci z całego świata będą mogli obejrzeć online za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go. W Polsce wydarzenie w cenie 40 zł będzie dostępne na komputerach na www.polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go – na urządzeniach mobilnych (Android, iOS i Harmony OS), wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Zakupioną w Polsat Box Go galę można obejrzeć na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp. Dostęp ten nie obejmuje platformy Polsat Box.

Karta walk gali FAME MMA 16

Mateusz Tromba „Trąbka” vs Marcin Dubiel – main event

Jacek „Muran” Murański vs Robert „Sutonator” Pasut – co-main event

Patryk „Bandura” Bandurski vs Alan „Braveheart” Kwieciński – boks w małych rękawicach

Mariusz „Hejter” Słoński vs Amadeusz „Ferrari” Roślik

Mateusz „Matt Meknife” Janusz vs Krystian „Krycha” Wilczak

Patryk „Patrykos” Domke vs Adrian „Polak” Polański

Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczak vs Filip „Filipek” Marcinek – K1

Szymon „Szymool” Besser vs Dawid „Dzinold” Rzeźnik

Marta „Martirenti” Rentel vs Wiktoria „Wiki” Jaroniewska

Natan „Bóg Estetyki” Marcoń vs Radosław „Wiejski Koks” Paszko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *