Gala FEN 26 w Polsacie Sport, Polsacie Sport Fight i Super Polsacie

W sobotę kolejna już, 26. odsłona gali Fight Exclusive Night. We Wrocławiu kibice zobaczą jedną z najciekawszych w historii organizacji kartę walk. W głównym wydarzeniu wieczoru Andrzej Grzebyk (15-3, 8 KO, 3 SUB) będzie bronił pasa kategorii średniej. Transmisja gali FEN 26 w Polsacie Sport, Polsacie Sport Fight i Super Polsacie.

 

 

 

 

Grzebyk pas dywizji średniej zdobył w maju 2018 roku nokautując Thiago Vieirę. Następnie postanowił powalczyć o mistrzostwo kategorii półśredniej. Wygrywając z Kamilem Gniadkiem (13-6, 3 KO, 8 SUB) został pierwszym w historii podwójnym mistrzem FEN.

W sobotę rywalem 28-latka będzie starszy o cztery lata Robeto Fonseca (12-3, 2 KO, 6 SUB). Brazylijczyk ma na swoim koncie pięć zwycięstw z rzędu w tym cztery przez poddania. Dla Pato występ we Wrocławiu będzie debiutem w polskiej organizacji.

W co main evencie również zobaczymy pojedynek o pas. Dominik Zadora (23-7) zmierzy się z Wojciechem Wierzbickim (14-4), a stawką będzie mistrzostwo dywizji do 77 kg w formule K-1.

Ponadto kibice zobaczą kilka bardzo ciekawych pojedynków. Na zwycięską ścieżkę będzie chciał wrócić Gniadek, który zmierzy się z Szymonem Duszą (7-4, 5 KO, 1 SUB). W królewskiej kategorii naprzeciw siebie staną Marcin Sianos oraz Szymon Bajor. Do klatki wróci również Marcin Zontek (17-12, 9 KO, 5 SUB). Jego rywalem będzie Rafał Kijańczuk (7-2, 7 KO).

Karta walka gali FEN 26:

walka o pas kategorii średniej:
-84 kg, MMA: Andrzej Grzebyk vs Robert Fonseca

walka o pas w kategorii do 77 kg:
-77 kg, K-1: Dominik Zadora vs Wojciech Wierzbicki

93 kg, MMA: Marcin Zontek vs Rafał Kijańczuk

77 kg, MMA: Szymon Dusza vs Kamil Gniadek

-120 kg, MMA: Szymon Bajor vs Marcin Sianos

77 kg, MMA: Tymoteusz Łopaczyk VS Michał Golasiński

84 kg, MMA: Krystian Bielski VS Adrian Bartosiński

70 kg, MMA: Łukasz Charzewski vs Krystian Blezień

86 kg, MMA: Marcin Krakowiak vs Jarosław Lech

Transmisja gali FEN 26 w od godziny 20.00 w Polsacie Sport i  Super Polsacie oraz od 19.00 w Polsacie Sport Fight

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *