PolsatSport w TV

Gala Free Fight Federation już w ten weekend (wideo)

Już za dwa dni, w sobotę, 8 czerwca, w hali MOSiR w Zielonej Górze pierwsza gala Free Fight Federation. Po raz pierwszy będziemy świadkami wydarzenia, w którym w karcie głównej zobaczymy konfrontacje ludzi znanych z pierwszych stron gazet, portali internetowych, mediów społecznościowych, rozpoznawalne medialnie czy z ciekawym życiorysem.

 

 

W walce wieczoru zmierzą się Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Galę FFF będą komentować Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika i Dominik Durnat. Studio poprowadzą Karolina Szostak i Ernest „Red” Ivanda.

8 czerwca zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą sobotę w Zielonej Górze odbędzie się wydarzenie, które już teraz jest szeroko komentowane w mediach. Ich konflikt narasta z każdym dniem, konferencje z ich udziałem to pewna ostra wymiana słów, a czasami nawet bójka. Nadszedł czas konfrontacji! W walce wieczoru gali FFF zmierzą się Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman.

W pozostałych walkach karty głównej:

  • gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radosławem Słodkiewiczem.
  • Greg Collins z Odjazdowych Bryk Braci Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem i uczestnikiem pierwszej edycji programu „You Can Dance” Rafałem „Tito” Krylą.
  • żołnierz Wojska Polskiego Filip Bątkowski, który ma już za sobą pierwsze walki w formule MMA, zmierzy się ze strażakiem Kamilem Korzeniowskim, który pomimo emocji związanych ze swoim zawodem wybrał również starty w walkach MMA.
  • znany polski zawodnik capoeiry, Mateusz „Graduado Camarao” Stawski będzie rywalem Tomasza „Fit Dzika” Łomnickiego, który jeszcze niedawno ważył niemal 200 kilogramów i zmagał się z chorobami wynikającymi z otyłości, jednak po 27 miesiącach pracy z trenerami ważył już 100 kilogramów i sam postanowił pomóc innym, którzy mają podobne problemy do niego.

W karcie wstępnej sobotniej gali zmierzą się:

  • kicbokserski Mistrz Polski w formule full contact, Jakub Ciążyński z mistrzem świata w formułach muay thai oraz kick light – Pawłem Jasienowiczem
  • Jakub Kiesiak, Mistrz Polski w kickboxingu z Patrykiem Kimułą, brązowym medalistą Mistrzostw Polski 2016 w kickboxingu

Free Fight Federation. Słowo klucz „free”, „wolność”, czy jesteś kulturystą, tancerzem, strażakiem, masz prawo wejść do klatki i się sprawdzić. Wolność w walce dla wszystkich – mówi Ernest „Red” Ivanda, który razem z Karoliną Szostak poprowadzi studio gali Free Fight Federation.

Wśród gości w studiu: pionier polskiego MMA – Mirosław Okniński, Mariusz Pudzianowski, Naval – były Gromowiec, Julita Najman i Eliza Trybała – żony gwiazd walki wieczoru, mistrzyni Polski fitness – Ewa Lubert, brat Grega Collinsa – Rafał Collins, a także Artur Cieciórski – tancerz i zwycięzca programu You Can Dance oraz utytułowany kulturysta Tomasz Słodkiewicz, brat Radosława Słodkiewicza.

 

 

Tego nie można przegapić! Transmisja gali Free Fight Federation  w sobotę, 8 czerwca, od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight, a od godziny 20:05 na antenie Telewizji Polsat.

Galę FFF będą komentować Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika i Dominik Durnat.

Będę debiutować w roli komentatora na gali FFF. Cały czas pracuję nad głosem. Słyszę, że już jest gotowy i musi być hardkorowy. Na stanowisku podczas takiej gali nie ma miejsca na mięczaków! Wszystko musi być z pompą, tak jak całe wydarzenie – mówi Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *