Sieci kabloweSport w TV

Gala KSW 45 na żywo z Londynu także w Vectrze

Walki KSW 45, pełne czołowych nazwisk i wyśmienitych zestawień, tym razem odbędą się w The SSE Arena, Wembley w Londynie. 6 października transmisję z tej emocjonującej imprezy obejrzą na żywo, w jakości HD, także abonenci Vectry. Dziś operator rozpoczął sprzedaż dostępu do gali w systemie pay-per-view w cenie 39,90 zł.

 

 

Federacja KSW, po znakomitych sukcesach w organizacji największych imprez w historii MMA, wraca do stolicy Wielkiej Brytanii. Gala KSW 45: The Return to Wembley, będzie kolejnym widowiskiem z udziałem gwiazd sportu MMA, takich jak James McSweeney, Thiago Silva, Michał Materla czy szczeciński Beserker. W jednej z hitowych walk zmierzą się Karol Bedorf i Philip De Freis – ten Brytyjczyk na własnej ziemi po raz pierwszy bronić będzie tytułu w królewskiej kategorii wagowej.

Wszystkie pojedynki wieczoru abonenci telewizji cyfrowej Vectry będą mogli obejrzeć na żywo w systemie pay-per-view. Dostęp do usługi przygotowano w dwóch atrakcyjnych cenach.

W przedsprzedaży, która trwa od dziś 1 października do piątku 5 października 39,90 zł, w sprzedaży w dniu gali w sobotę 6 października 49,90 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *