Gala KSW 53 dostępna w UPC Polska

Pierwsza gala największej polskiej organizacji MMA po przymusowej przerwie związanej z pandemią koronawirusa odbędzie się już w sobotę, 11 lipca. Wszystkie walki KSW 53 dostępne będą dla abonentów UPC Polska, którzy wykupią dostęp do wydarzenia w systemie pay-per-view.

 

Podczas gali KSW 53 na fanów mieszanych sztuk walki czeka osiem walk. W starciu wieczoru już po raz trzeci zmierzą się obecny mistrz Mateusz Gamrot z posiadaczem pasa tymczasowego, Normanem Park’iem. Równie interesująco zapowiada się pojedynek Borysa Mańkowskiego i Marcina Wrzoska.

Do KSW po pięcioletniej przerwie powróci także pierwszy Polak w UFC, Tomasz Drwal, który mierzyć się będzie z Łukaszem Bieńkowskim. Atmosferę podgrzewać będą także m.in. debiutanci w KSW – Andrzej Grzebyk, Tomasz Jakubiec oraz były sparingpartner Joanny Jędrzejczyk, Jakub Wikłacz.

Dostęp do gali KSW 53 dla abonentów UPC Polska kosztuje 29 złotych.

Użytkownicy dekoderów Horizon oraz MediaModułu CI+ mogą uzyskać dostęp poprzez stronę internetową https://www.upc.pl/pakiety/promocje/ksw/ oraz pod numerem telefonu 813 813 813.

Klienci korzystający z dekoderów UPC Mediabox mogą zamawiać dostęp do gali poprzez dedykowaną aplikację na kanale 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *