Gala SUPER RIZIN w Canal+ Sport i Canal+ online

Już 25 września zapraszamy na emocje z udziałem jednej z największych gwiazd boksu zawodowego XXI wieku. Przed nami pięściarskie starcie Floyda Mayweathera Jr z Mikuru Asakurą. Transmisja w CANAL+ SPORT i serwisie CANAL+ online.

 

Mayweather Jr (z rekordem 50-0, 27 KO) w nocy z soboty 24 września na niedzielę 25 września stoczy walkę pokazową w Japonii. Pojedynek będzie miał miejsce na gali organizacji RIZIN w Saitama Super Arenie w obecności nawet 35 tysięcy widzów.

W maju tego roku były mistrz świata pięciu kategorii wagowych walczył na dystansie ośmiu rund z Donem Moore’em w Abu Zabi, jednak pojedynek nie był oceniany na punkty i zakończył się rezultatem “no contest” (pol. bez oficjalnego rozstrzygnięcia).

W przeszłości 45-letni Mayweather Jr wystąpił już w jednej walce pokazowej w Japonii, kiedy to pokonał przed czasem startującego m.in. w kickboxingu Tenshinem Nasukawą. Istnieje możliwość, że Mayweathera Jr. zobaczymy w akcji w jeszcze jednej walce pokazowej – 13 listopada w Dubaju.

Niedziela, 25 września

05:00 Gala SUPER RIZIN (walka Mikuru Asakura – Floyd Mayweather); CANAL+ SPORT Komentarz: Edward Durda, Janusz Pindera

Karta walk gali SUPER RIZIN (Saitama, 25 września):

– walka pokazowa: Mikuru Asakura (Japonia) – Floyd Mayweather Jr. (USA)

– waga do 53 kg, zasady kickboxingu : Nadaka Yoshinari (Japonia) – Bandasak So Trakunpet (Tajlandia)

– waga do 68 kg: Kota Miura (Japonia) – Bunchuai Phonsungnoen (Tajlandia)

Transmisje sportowe można wygodnie obejrzeć za pośrednictwem serwisu CANAL+ online (canalplus.com). Jest to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego dostępu do rozgrywek sportowych na żywo oraz bogatej oferty seriali, filmów i dokumentów na żądanie.

CANAL+ online dostępny jest w miesięcznym modelu subskrypcyjnym na urządzenia Android i iOS, telewizory Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV, dekoderze CANAL+ BOX 4K oraz przez przeglądarkę internetową (canalplus.com).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *