DVB-TMediaZapowiedzi TV

Gala Telekamer Tele Tygodnia 25 maja w TV Puls

Galę Telekamer Tele Tygodnia już po raz trzeci poprowadzą Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski. Sylwia Grzeszczak Gwiazdą Muzyczną wieczoru!

 

W czwartek 25 maja o godz. 20.00 TV Puls wyemituje na żywo 26. galę wręczenia Telekamer Tele Tygodnia. Gospodarzami wieczoru po raz trzeci będą Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski, a wieczór uświetnią występy muzyczne Sylwii Grzeszczak.

Głosowanie w tej edycji trwa jeszcze tylko do dzisiaj, a głosować można za pośrednictwem 3 kanałów: poprzez SMS-y, stronę internetową www.telekamery.pl albo za pomocą kuponów publikowanych w „Tele Tygodniu”. Głos na swoich ulubieńców można oddać w 3 kategoriach głównych: Aktor, Aktorka i Serial, w których po raz pierwszy – oprócz produkcji telewizji linearnej – nominowane zostały również rodzime produkcje platform streamingowych. Po raz piąty głosować można również na najlepsze seriale streamingowe w kategorii specjalnej, do której nominacje przygotował magazyn NETFILM.

W pozostałych kategoriach laureatów wybiorą członkowie Kapituły Telekamer Tele Tygodnia oraz przedstawiciele Wydawnictwa Bauer.

Audytorem plebiscytu jest Deloitte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *