Galaxy A12 i Galaxy A02s na rok 2021 – innowacje w doskonałej cenie

Oba modele wyposażono w wytrzymałe baterie, duże ekrany ułatwiające przeglądanie treści oraz wszechstronny zestaw aparatów.

 

Samsung zaprezentował najnowsze modele smartfonów: Galaxy A12 i Galaxy A02s, dzięki którym innowacyjne rozwiązania stają się jeszcze bardziej dostępne dla użytkowników. Oba smartfony zostały wyposażone w wytrzymałe baterie, wszechstronny zestaw aparatów oraz duże wyświetlacze pozwalające łatwiej przeglądać treści.

Jeszcze więcej mocy, by nic Cię nie powstrzymywało

Modele Galaxy A02s i A12 umożliwiają wygodne przeglądanie treści dzięki 6,5-calowemu wyświetlaczowi HD+ Infinity-V oferującemu wyraźny i przejrzysty obraz. Wytrzymała bateria o pojemności 5000 mAh zapewnia moc, pozwalającą obejrzeć wiele odcinków ulubionych programów.. Oba smartfony wyposażono także w funkcję szybkiego ładowania 15 W.

Uchwyć jeszcze więcej w każdej chwili

Smartfony Galaxy A02s i A12 zostały wyposażone w zestaw obiektywów, które umożliwiają wykonanie perfekcyjnych zdjęć jeszcze łatwiej niż dotychczas. Model Galaxy A12 wyposażony jest w główny aparat 48 MP, a w przypadku modelu A02s jest to 13 MP. Galaxy A12 wyposażono również w ultraszerokokątny aparat 5 MP, który umożliwia wykonanie spektakularnego zdjęcia krajobrazu. Ponadto, oba modele wyposażono w aparat głębi 2 MP, który pozwala skupić uwagę na tym, co najbardziej istotne, a także aparat Macro 2 MP, który uchwyci niezwykłe zbliżenia i wydobędzie piękno z najbardziej skomplikowanych kompozycji.

Design, który nie ma sobie równych

Dzięki smukłej obudowie, Galaxy A12 i A02s wygodnie leżą w dłoni, a klasy dodaje im matowe wykończenie tyłu urządzenia. Oba smartfony występują w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i czarnej. Model Galaxy A12 dostępny jest także w kolorze niebieskim. Dodatkowo Galaxy A12 wyposażono w chronioną platformę Samsung Knox, a dostęp do urządzenia jest zabezpieczony czytnikiem linii papilarnych, umieszczonym z boku smartfonu.

Model Galaxy A12 będzie dostępny od stycznia 2021 , a Galaxy A02s od lutego 2021.

Specyfikacja modeli Galaxy A12 i Galaxy A02s[1]

 

  Galaxy A12 Galaxy A02s
Wyświetlacz[2] 6,5” HD+ TFTInfinity V 6,5” HD+ TFTInfinity V
Aparat [Tylny aparat]48 MP (Główny)

5 MP (Ultraszerokokątny)

2 MP (Macro)

2 MP (Głębi)

[Przedni aparat]

8 MP (F2.0)

[Tylny aparat]13 MP (Główny)

2 MP (Macro)

2 MP (Głębi)

[Przedni aparat]

5 MP (F2.2)

 

Procesor Octa Core(2,3 GHz + 1,8 GHz) Octa Core(1,8 GHz)
Pamięć[3] 4 GB RAM64 / 128 GB Pamięci wewnętrznej

Gniazdo Micro SD (do pojemności 1 TB)

3 GB RAM32 GB Pamięci wewnętrznej

Gniazdo Micro SD (do pojemności 1 TB)

Bateria 5000 mAh (typowa)Szybkie ładowanie adaptacyjne 15 W 5000 mAh (typowa)Szybkie ładowanie adaptacyjne 15 W
Uwierzytelnienie biometryczne Czytnik linii papilarnych umieszczony z boku urządzenia  
Kolor[4] CzarnyBiały

Niebieski

CzarnyBiały

 

[1] Wszystkie funkcje, specyfikacje i inne informacje dotyczące urządzenia, przedstawione w powyższym dokumencie, z uwzględnieniem, a zarazem bez ograniczenia do, korzyści, designu, cen, komponentów, działania, dostępności i możliwości urządzenia mogą ulec zmianie bez konieczności informowania o wprowadzeniu zmian.

[2] Wymiary ekranu mierzonego po przekątnej w pełnym prostokącie z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów. Faktyczny rozmiar pola wyświetlacza jest nieco mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi i umieszczony w telefonie obiektyw aparatu.

[3] Dostępna pamięć RAM może się różnić w zależności od kraju i regionu.

[4] Dostępność może się różnić w zależności od kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *