Gamingowe emocje na kanale E-Sport

Zima za oknem? Kanał E-Sport przygotował dla widzów moc gamingowych wrażeń. Na rozgrzewkę proponujemy pełne niesamowitych emocji relacje z rodzimych imprez e-sportowych.

 

Na antenie m.in.: pierwsze w Polsce zmagania kobiecych drużyn w turnieju Super Girls E-sport GnieznoHussar Cup, gdzie widzowie będą mogli obejrzeć czołówkę najlepszych polskich drużyn w turnieju CS:GO, nie zabraknie też Good Game Puchar Warszawy w grze League of Legends.

Po szalonych emocjach, które zaserwował turniejowy świat e-gamingu nadeszła pora na coś spokojniejszego, co nie znaczy, że mniej fascynującego. Gry planszowe, bo o nich mowa, stały się w ostatnich czasach bardzo ciekawym i cieszącym się ogromnym zainteresowaniem tematem.

Kanał E-Sport nie pozostał w tyle i także tutaj znalazł kilka interesujących pozycji programowych. Michel “Leviathan” Sorbet, fan i kolekcjoner gier planszowych, który znany jest szerzej jako twórca kanału Wojennik TV po raz kolejny zabierze widzów w magiczny świat gier planszowych w nowych odsłonach „Recenzji” i „Rozgrywek”. Oczywiście nie zabraknie też Board News i jego cotygodniowych, premierowych wiadomości, nowości i zapowiedzi ze świata planszówek.

W ramówce stacji znajdzie się również program prowadzony przez  Lourdes Vivace. Ta wielka pasjonatka świata gier komputerowych wyruszy ponownie do magicznego uniwersum „Horizon Zero Dawn”, a także w nową przygodę z małą, żółtą gąbką Kanciastoportym, który podejmie się kolejnej próby pokonania odwiecznego wroga Planktona w programie „SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom”.

Jeden komentarz do “Gamingowe emocje na kanale E-Sport

  • 16 listopada 2021 o 13:34
    Bezpośredni odnośnik

    Super Girls E-sport Gniezno, Hussar Cup i Good Game Puchar Warszawy to turnieje, które mają ponad 3 lata i w kolko go tam puszczają na tym e-sport tv.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *