Technologia - Promocje

Garmin prezentuje nową nawigację Camper 780

Garmin zaprezentował dzisiaj nową nawigację stworzoną w odpowiedzi na potrzeby kierowców podróżujących kamperami i samochodami z przyczepami kempingowymi. Urządzenie ma wysokiej rozdzielczości bezramkowy wyświetlacz o przekątnej 6,95 cala. Wystarczy wprowadzić do nawigacji właściwe parametry, by wyruszyć w drogę skrojoną na miarę danego pojazdu1 – urządzenie dostarczy informacji o stromych podjazdach, odcinkach z ograniczeniem dopuszczalnej wagi pojazdu, ostrych zakrętach i innych sytuacjach czekających na drodze.

 

„Camper 780 został zaprojektowany, by ułatwić podróże kamperami lub autami z przyczepyami kempingowymi. Dostęp do informacji o tysiącach punktów POI, możliwość połączenia z kompatybilnym smartfonem oraz ostrzeżenia dostosowane do gabarytów pojazdu, to istotne elementy podczas planowania podróży, dlatego warto je mieć w swojej nawigacji.” powiedział Dan Bartel, wiceprezes Garmin ds. sprzedaży.

Camper 780 zawiera katalog pól kempingowych i bezpłatnych miejsc postojowych z dostępem do punktów POI (punktów użyteczności publicznej), dostarczanych przez ACSI, Campercontact i Trailer’s PARK. Dane można filtrować według wybranych udogodnień, takich jak m.in. przyłącza elektryczne, prysznice czy dostęp do Internetu. Informacje o atrakcjach w pobliżu dostarczane są za pośrednictwem serwisów TripAdvisor i Foursquare.

Nawigacja korzysta z informacji o bieżącym ruchu drogowym, dostępnych dzięki Garmin Digital Traffic lub aplikacji Garmin Drive™ app2, która dostarcza także prognozę pogody i umożliwia wyświetlanie powiadomień z telefonu. Co więcej, dzięki możliwości sparowania nawigacji z telefonem komórkowym, Camper 780 można obsługiwać za pomocą komend głosowych, a także używać jako zestaw głośnomówiący. Dzięki obsłudze Wi-Fi można szybko zaktualizować mapy i oprogramowanie urządzenia, a dwurdzeniowy procesor zapewnia niezwykle szybkie obliczenia trasy i objazdów. Nawigację można sparować także z bezprzewodowymi kamerami cofania Garmin BC 30™ i BC 40™.

Nawigacja Garmin Camper 780 oraz zestaw z kamerą wsteczną BC40 będą dostępne w sprzedaży od kwietnia 2019r, w cenach 399,99€ i 529,99€. Więcej informacji na stronie www.garmin.com.

Garmin Camper 780 to najnowszy produkt z segmentu motoryzacyjnego firmy Garmin, wiodącego światowego dostawcy przenośnych urządzeń nawigacyjnych dla samochodów osobowych, motocykli i ciężarówek. Przyjazne dla użytkowników rozwiązania nawigacyjne firmy wyposażone są w innowacyjne funkcje, które zapewniają oszczędność czasu i paliwa, aby sprostać wymaganiom codziennej jazdy.

Od dziesięcioleci Garmin jest pionierem w wykorzystywaniu systemu GPS w nawigacji, a także w urządzeniach bezprzewodowych dedykowanych osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Marka dostarcza rozwiązania dla pięciu głównych gałęzi jakimi są motoryzacja, lotnictwo, żegluga, outdoor i rekreacja.

1Niedostępne we wszystkich obszarach. Podanie charakterystyki pojazdu kempingowego lub przyczepy nie gwarantuje, że zostanie ona uwzględniona we wszystkich propozycjach trasy. Należy zawsze stosować się do znaków i warunków drogowych.

2Aby korzystać z tej funkcji, należy pobrać aplikację Garmin Drive na kompatybilny smartfon z technologią Bluetooth i GPS; patrz Garmin.com/driveapp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *