Technologia - Promocje

Garmin Swim™ 2 – zegarek na basen i nie tylko

Garmin zaprezentował Garmin Swim 2, inteligentny zegarek pływacki GPS, przeznaczony do treningów zawówno basenie jak i podczas pływania w otwartych akwenach. Wbudowany optyczny czujnik tętna nowej generacji umożliwia do monitorowanie tętna na nadgarstku1 pod wodą. Wraz z nową funkcją automatycznego odpoczynku, Garmin Swim 2 jest idealnym narzędziem dla pływaków na wszystkich poziomach zaawansowania.

 

 

 

 

 

„Bez względu na to, gdzie zdecydujesz się pływać, nowy Garmin Swim 2 będzie śledzić Twój trening. Zaprojektowany dla miłośników wszystkich rodzajów pływania – od amatorów, przez zawodników, mastersów czy osób startujących w zawodach open-water – ten smartwatch GPS nie tylko pomoże rozwinąć trening w wodzie, ale także będzie monitorował kluczowe wskaźniki zdrowotne w ciągu całego dnia.” – powiedział Dan Bartel, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży konsumenckiej firmy Garmin.

Oprócz pomiaru tętna pod wodą, Garmin Swim 2 rejestruje dystans, tempo, liczbę pociągnięć, style pływackie oraz współczynnik efektywności ruchu SWOLF. Co więcej, tryb pływania w wodach otwartych wykorzystuje wbudowany system GPS do pomiaru odległości, a także liczy dystans pokonany poszczególnymi stylami. Dla tych, którzy wolą pływać w basenie, Garmin Swim 2 zawiera zaawansowane funkcje, takie jak logowanie ćwiczeń technicznych, własne plany treningowe, treningi interwałowe, odliczanie czasu odpoczynku i alerty tempa.

Garmin Swim 2 został zaprojektowany do noszenia przez cały dzień – śledzi kroki, monitoruje jakość snu i inne parametry organizmu. Dodatkowo można używać go do monitorowania treningów uzupełniających, takich jak bieganie w terenie, czy jazda na rowerze. Dzięki szeregowi funkcji smart2, zegarek pozwala być zawsze na bieżąco. W połączeniu z kompatybilnym smartfonem automatycznie przesyła dane do Garmin Connect™, społeczności fitness online, gdzie użytkownicy mogą analizować swoją aktywność, śledzić postępy i tworzyć własne treningi. Bezpośrednio z nadgarstka użytkownicy będą mogli odbierać wiadomości tekstowe i przeglądać aktualizacje w mediach społecznościowych, wiadomości e-mail i inne powiadomienia.

Garmin Swim 2 działa do 7 dni w trybie smartwatcha, do 13 godzin w trybie GPS z aktywnym optycznym pomiarem tętna (OHR) i do 72 godzin treningu w basenie z optycznym pomiarem tętna. Zegarek dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i szarej – w sugerowanej cenie detalicznej €249,99

Garmin Swim 2 to najnowsza propozycja marki Garmin skierowana do rozwijającego się rynku fitness. Marka skupia się na rozwijaniu nowoczesnych technologii i innowacji, nieustannie poprawiając jakość urządzeń towarzyszących osobom prowadzącym aktywny styl życia. Niezależnie czy biegasz, jeździsz rowerem, pływasz, czy uprawiasz wiele dyscyplin jednocześnie, produkty marki Garmin zostały stworzone po to, by pomóc Ci osiągnąć wyznaczony cel.

1 Sprawdź Garmin.com/ataccuracy

2 Gdy połączone z kompatybilnym smartfonem; sprawdź Garmin.com/ble

sp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *