„Gazeta Wyborcza” otwiera Klub Przyjaciół Wyborczej

„Gazeta Wyborcza” zachęca wszystkich do dołączenia do Klubu Przyjaciół Wyborczej. Cyfrowi prenumeratorzy dziennika, którzy zdecydują się na zakup specjalnej subskrypcji i wsparcie „Gazety Wyborczej”, wezmą udział w spotkaniach i dyskusjach organizowanych przez redakcję w całej Polsce. Będą też dowiadywać się jako pierwsi o nowych inicjatywach dziennika, a redakcja umożliwi im zajrzenie za kulisy oraz zaprosi na czaty i webinary z dziennikarzami.

 

 

 

 

– Dziennikarze „Gazety Wyborczej” przez cztery ostatnie lata pomagali Polakom odkryć nowe znaczenia słów „wolność”, „demokracja” czy „solidarność”. Cieszymy się, że czytelnicy doceniają naszą pracę – mamy już ponad 193 tys. prenumeratorów cyfrowych. Żadne medium w Polsce i niewiele mediów na świecie może się poszczycić tak wielkim zaufaniem. Teraz chcemy ten związek z czytelnikami jeszcze pogłębić i zamienić go w trwałą przyjaźń – dlatego uruchamiamy Klub Przyjaciół Wyborczej. Jako nasi przyjaciele będą wspierać niezależne dziennikarstwo w Polsce. Dzięki temu „Gazeta Wyborcza” będzie jeszcze bardziej skuteczna – mówi Jerzy Wójcik, wydawca „Gazety Wyborczej”.

Członkowie Klubu Przyjaciół Wyborczej będą mogli bezpłatnie uczestniczyć w specjalnie dla nich organizowanych spotkaniach, dyskusjach i interakcjach z redakcją. Oprócz wspierania niezależnego dziennikarstwa i dostępu Premium do treści Wyborcza.pl, dla siebie i dwójki przyjaciół, otrzymają zaproszenia na imprezy Klubu w całej Polsce m.in. cykliczne spotkania Centrum Premier Czerska 8/10, „Kobiety wiedzą, co robią”, a także „Wyborcza na żywo”.

Dostaną także przedpremierowy dostęp do wybranych artykułów i fragmentów książek autorów „Gazety Wyborczej” oraz możliwość rozmowy z nimi m.in. podczas czatów. Wszyscy będą mogli skorzystać też z atrakcyjnych zniżek partnerów Klubu, m.in. Wydawnictwa Agora.

Redakcja co miesiąc wyśle członkom Klubu podsumowanie najważniejszych wydarzeń z życia „Wyborczej” pisane przez redaktorów naczelnych dziennika, a czytelnicy sami będą mogli przekazywać zespołowi „Gazety Wyborczej” swoje spostrzeżenia i pomysły, wpływając m.in. na dobór tematów.

Pierwsze wydarzenia, na które „Gazeta Wyborcza” zaprosi Przyjaciół, odbędą się już w listopadzie br. m.in. w Warszawie,  Krakowie i Katowicach. Będą one związane z premierą książki Kory oraz biografii Krzysztofa Wielickiego, której autorami są Dariusz Kortko i Marcin Pietraszewski (Wydawnictwo Agora).

Do Klubu Przyjaciół Wyborczej mogą dołączyć prenumeratorzy cyfrowi dziennika, którzy przeznaczą wybraną kwotę na dodatkowe wsparcie „Gazety Wyborczej”. Oferta jest dostępna na stronie https://przyjaciele.wyborcza.pl/

Więcej informacji można znaleźć także w redakcyjnym zaproszeniu do dołączenia do Klubu Przyjaciół Wyborczej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *