„Gigantyczne konstrukcje według Hammonda” na antenie TVN Turbo

Uwielbiany przez widzów i wielokrotnie nagradzany, brytyjski prezenter Richard Hammond poprowadzi nowy program na antenie TVN Turbo! „Gigantyczne konstrukcje według Hammonda” to spektakularna seria inżynieryjna, której twórcy odkrywają tajemnice największych na świecie konstrukcji i maszyn. Jakie sekrety kryją najbardziej rozpoznawalne megastruktury ? Co sprawia, że wielkie budowle wytrzymują niespodziewane zmiany pogody i niebezpieczne zjawiska klimatyczne? Kto stoi za najbardziej odważnymi projektami XXI wieku? 

 

 

 

 

 

 

Od najdłuższego tunelu kolei podziemnej, do statku towarowego wielkości czterech boisk do piłki nożnej – nowa seria Richarda Hammonda pokaże największe konstrukcje i maszyny na świecie. Poznamy tajniki ich budowy, a także idee i wizjonerów stojących za tymi odważnymi projektami. Brytyjski dziennikarz Richard Hammond zdecydowanie nie jest typem obserwatora, osobiście przetestuje każdą z megakonstrukcji. Spotka się też z bohaterami niezauważanymi na co dzień, pokazując na czym polegają ich codziennie obowiązki.

Nie mogę się doczekać, aż wyjdę tam i zbadam kilka naprawdę ogromnych przykładów geniuszu inżynierskiego. Kocham inżynierię i stojącą za nią naukę. A im jej więcej, tym lepiej. Program będzie wypełniony nie tylko faktami, ale też ogromną dozą dobrej zabawy. To będzie wielkie pod każdym względem!Richard Hammond.

Program przybliża również wiedzę naukową leżąca u podstaw superstruktur. W serii niesamowitych, wciągających eksperymentów, Hammond udowodni, że malutkie rzeczy, mogą dać naprawdę ogromne możliwości.

Richard jest światowej sławy ekspertem samochodowym. Pasjonuje się nauką, inżynierią i oczywiście motoryzacją. Discovery jest natomiast światowym liderem w dziedzinie rozrywki i programów dokumentalnych. Łączy nas ciekawość świata. Z wielką radością witamy Richarda na pokładzie. Razem stworzyliśmy wyjątkową i oryginalną serię, o prawdziwie epickich rozmiarach mówi Simon Downing, SVP, Dyrektor kanałów Factual i Sport, Discovery UK.

Program „Gigantyczne konstrukcje według Hammonda” został zamówiony dla Discovery przez starszego dyrektora i producenta wykonawczego, Victorię Noble, z Oliverem Wilsonem jako producentem wykonawczym. Seria jest produkowana przez Chimp Productions, z Andrew Barronem jako kierownikiem produkcji i Michaelem Masseyem jako producentem wykonawczym.

Premiera nowego programu już 11 lutego w TVN Turbo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *