Gimnastyka dla smyka z 4Fun Kids!

Lato w pełni, a większość nas z powodu pandemii niestety nadal większość czasu spędza w domu. Dorośli przenieśli swoje obowiązki zawodowe do salonu lub kuchni, a dzieci wraz z całą swoją energią do poznawania świata zostały siłą rzeczy zmuszone do kredytywnego spędzania czasu w domowych pieleszach. Jak pogodzić pracę z ciekawym zapełnieniem czasu naszych pociech? 4FUN.TV przychodzi z pomocą!

 

Jak w kreatywny i bezpieczny sposób zapewnić rodzicom chwilę oddechu, a dzieciom zabawę i naukę nowych rzeczy w jednym? Przygotowanoaż 12 godzin pasm dla dzieci na kanałach 4FUN!

Znajdziecie u nas największe dziecięce hity, gimnastykę dla najmłodszych, naukę angielskiego i mnóstwo ciekawostek, które przekażemy Waszym dzieciom w bezpieczny i ciekawy sposób.

W 4FUN DANCE od 6:00 do 11:00 gramy tylko i wyłącznie dla najmłodszych, animując im poranek, motywując do ćwiczeń i różnych aktywności domowych za pomocą wpadających w ucho wierszyków recytowanych między kolejnymi animowanymi teledyskami.

Wiemy, że 5 godzin na początku dnia nie pozwoli rodzicom na pełne zapewnienie opieki dziecku, dlatego postanowiliśmy wydłużyć emisję naszych pasm dla dzieci.

Dzięki Waszym głosom i rosnącym zainteresowaniu w 4FUN GOLD dołożyliśmy kolejne 7 godziny teledysków dla najmłodszych emitowanych między 11:00 a 18:00.

Gimnastyka dla smyka z 4FUN KIDS – kiedy i gdzie oglądać?

  • Przeboje 4FUN KIDS na antenie 4FUN DANCE – CODZIENNIE w godz. 6:00 – 11:00

a potem przełączamy się na:

  • Przeboje dla dzieci w 4FUN GOLD – CODZIENNIE w godz. 11:00 – 18:00

Konkursy dla dzieci i atrakcyjne nagrody

To nie koniec atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy na lato. Razem ze swoimi pociechami możecie wziąć udział w naszych konkursach. Aktualnie trwają dwa konkursy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *