MediaPolsatZapowiedzi TV

„Gliniarze”: 11. sezon jesienią w Polsacie. Ruszyły zdjęcia

Znani i lubiani bohaterowie oraz nowe aktorki w kolejnej serii hitowej produkcji. Mocne historie inspirowane autentycznymi wydarzeniami sprawią, że ciężko będzie oderwać się od ekranu. To jednak nie wszystko! Do zgranego zespołu dołączają policyjna profilerka oraz nowa pani detektyw. 11. sezon serialu „Gliniarze” jesienią w Polsacie.

 

W nowej serii „Gliniarzy” wracają dobrze znani i lubiani detektywi, ale dołączają do nich nowe postacie! Do akcji wkraczają: nowa intrygująca pani detektyw Ewa Berg, w którą wciela się Charlotta Zielińska oraz policyjna profilerka Dominika Sęk, w tej roli Helena Chorzelska.

Aspirant sztabowy Ewa Berg – ukończyła prawo, potem chciała zostać prokuratorem, ale życie zweryfikowało jej wybory. Postawiła na pracę w policji, aby walczyć z przestępczością skuteczniej niż z wysokości prokuratorskiego biurka! Jest wnikliwa, nieustępliwa i zawzięta. Jeżeli nadepniesz jej na odcisk, na pewno nie odpuści! Rzadko ponoszą ją emocje. Może wydawać się zachowawcza i zdystansowana, ale to przez prawniczy umysł, który zmuszą ją do dokładnej analizy kolejnych kroków i decyzji.

Profiler policyjny Dominika Sęk – psycholog z dużym doświadczeniem, świetna i bystra profilerka kryminalna. Błyskawicznie wyłapuje demaskujące sprawców szczegóły, dzięki czemu posuwa śledztwa do przodu! Dominika jest przenikliwa, z łatwością dostrzega również problemy głównych bohaterów, a dzięki empatii i doświadczeniu w relacjach z ludźmi zdobywa zaufanie detektywów i pomaga im w prywatnych kłopotach.

W jedenastym sezonie przed bohaterami serialu „Gliniarze” szereg nowych wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności. Jak sobie z nimi poradzą? Odpowiedź jesienią w Polsacie!

„Gliniarze” od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *