BadaniaMediaPolsat

„Gliniarze” są bezkonkurencyjni! Polsat liderem oglądalności

Jedenasty sezon „Gliniarzy” emitowany od poniedziałku 30 sierpnia do wtorku 23 listopada o godz. 17:00 oglądało średnio 1,4 mln widzów. Produkcja nie ma sobie równych! Przyciągnęła o 180 tys. widzów więcej od TVP1, o 530 tys. od TVP2 i aż o 900 tys. od TVN! A rekordowy, przedostatni odcinek widziały prawie trzy miliony widzów!

 

Liczne grono wiernych fanów

Serial „Gliniarze” zgromadził największą widownię w porównaniu z codziennymi serialami: „Pierwsza miłość” (Polsat) – 1, 07 mln, „Ukryta prawda” (TVN) – 1, 05 mln, „Na ratunek 112” (Polsat) – 816 tys., „Dlaczego ja?” (Polsat) – 505 tys., „Tajemnice miłości” (TVN) – 458 tys.

Najlepsi detektywi w kraju

Każdy sezon serialu „Gliniarze” to nowe i mocne historie inspirowane autentycznymi wydarzeniami. A detektywi: Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuba Roguz (Piotr Mróz), Ewa Berg (Charlotta Zielińska), Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz), Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak) i Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) wspomagani przez swoich współpracowników stają oko w oko z groźnymi przestępcami i nie cofną się przed niczym, aby doprowadzić każde śledztwo do rozwiązania!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *