Technologia - Promocje

Głośnik Splash BT i Power Bank Solar 4000

Już w najbliższy poniedziałek 26 czerwca w ofercie sklepów Biedronka pojawią się dwa urządzenia marki Hykker – Głośnik bezprzewodowy Splash BT i Power Bank Solar 4000. Każdy z produktów dostępny będzie w atrakcyjnej cenie 49,99 zł. Akcesoria świetnie sprawdzą się podczas wakacyjnych wyjazdów i weekendowych wypadów za miasto. Uprzyjemnią każdą chwilę spędzoną na świeżym powietrzu.
 
Głośnik Splash BT jest przeznaczony dla wszystkich osób, które lubią aktywnie spędzać czas, a jednocześnie nie chcą rozstawać się z ulubioną muzyką. Docenią go również wszyscy spędzający sporo czasu poza domem, w drodze, w pracy czy podczas rekreacji. Głośnik Splash BT został stworzony do bezprzewodowego odtwarzania muzyki z tabletów, smartfonów, odtwarzaczy mp3, jak i z laptopów. To zasługa wbudowanego modułu Bluetooth. Ulubioną muzykę można również odtwarzać z karty microSD, ponieważ urządzenie wyposażono w czytnik kart pamięci do 32 GB. Co więcej, użyteczność głośnika poza domem zwiększają praktyczne rozwiązania takie jak: przyssawka do mocowania na różnych powierzchniach, oczko do zawieszania i wzmocniona, gumowa obudowa. Działanie głośnika bez zasilania przewodowego zapewnia wbudowana bateria Li-ion o pojemności 400 mAh, która pozwala na nieustające odtwarzanie muzyki przez 3 godziny. Akumulator można zasilać dzięki ładowarce dołączonej do zestawu (zasilanie 5V, 0.5A).
Głośnik dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: żółtej i czarnej.
Kolejnym urządzeniem, które pojawi się w sprzedaży w najbliższy poniedziałek, jest Power Bank Solar 4000. To nowoczesna ładowarka podróżna i zewnętrzne, mobilne źródło energii o pojemności aż 3900 mAh. Power Bank na zawsze pozwoli każdemu użytkownikowi zapomnieć o problemach z rozładowanym sprzętem: telefonem, smartfonem, tabletem, aparatem, czy kamerą. Duża pojemność ogniwa pozwala na naładowanie nawet kilku urządzeń na jednym cyklu. Na uwagę zasługuje fakt, że Power Bank Solar 4000 posiada funkcję ładowania słonecznego, dzięki czemu możliwe jest doładowanie go energią słoneczną.
Przydatną funkcją, szczególnie podczas wypadów za miasto, jest wbudowana latarka LED. Docenią ją wszyscy gadżeciarze, survivalowcy i zwolennicy rozwiązań smart. Trwałość i użyteczność produktu zwiększa wzmocniona, gumowa obudowa i oczko do zawieszania. Produkt wyposażony jest w wydajne ogniwo wysokiej jakości, dzięki czemu zasilanie urządzeń jest bezpieczne i bezproblemowe. Akcesorium można ładować za pomocą ładowarki załączonej do zestawu. Power Bank Solar 4000 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: żółtej i czarnej.
Urządzenia posiadają certyfikat jakości wydany przez niezależne jednostki certyfikujące, odpowiednio – Głośnik Splash BT posiada znak TUV Rheinland, a Power Bank Solar 4000 znak Dekra, które zbadały je pod kątem wytrzymałości, funkcjonalności oraz poręczności.
Głośnik Splash BT oraz Power Bank Solar 4000 będą dostępne we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 26 czerwca do 9 lipca 2017 lub do wyczerpania zapasów, a cena każdego z urządzeń to 49,99zł.
Więcej na temat urządzeń marki Hykker: www.hykker.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *