MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Gok Wan i jego “Salon sukien ślubnych” powracają do TLC

Jeden z najsłynniejszych stylistów na świecie powraca! Gok Wan poprowadzi drugi sezon uwielbianego przez widzów programu “Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania”. Premiera już 3 listopada o godz. 21.30 na TLC.

 

Gok Wan, znany z popularnego programu “Jak dobrze wyglądać nago” to stylista, dla którego żadna sylwetka nie stanowi wyzwania. Nic więc dziwnego, że panie chcą skorzystać z jego pomocy podczas wyborów ślubnej kreacji. W programie “Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania” w samym sercu angielskiego hrabstwa Lancashire, Gok Wan z ekipą doświadczonych konsultantów udziela przedślubnych porad modowych zestresowanym przyszłym pannom młodym, a to wszystko​ w obsypanym nagrodami butiku Ava Rose Hamilton. Jeśli wymarzona suknia ślubna nie istnieje, to Gok Wan na pewno ją stworzy! Wstążki, koronki, tiul i fiszbiny to jego tajna broń, która pokona nawet najtwardsze obiekcje modelek i ich rodzin.

To już kolejna, druga seria z udziałem Goka Wana. W tym sezonie w salonie Ava Rose Hamilton pojawi się m.in. niezdecydowana panna młoda, która na swoim koncie ma już ponad 200 przymierzonych sukni i żadnej nadziei na znalezienie kreacji marzeń. Poznamy też apodyktyczną babcię, która ma ogromne trudności z zaakceptowaniem wyborów swojej wnuczki. To, że zakup ślubnej kreacji budzi ogromne emocje wiadomo nie od dziś, ale Gok Wan sprawia, że każda z pań odwiedzających butik poczuje się jak prawdziwa księżniczka!

Premiera drugiego sezonu “Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania” już we wtorek, 3 listopada, o godz. 21.30 na kanale TLC

fot. Discovery Communication

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *