PolecaneSieci kabloweSport w TV

Golf Channel Polska w ofercie telewizyjnej Netii

Golf Channel Polska – wyjątkowy, sportowo-lifestylowy kanał telewizyjny jest dostępny dla abonentów operatora Netia od 1 maja w pakiecie Sport i Emocje na pozycji 79, zaś od 6 maja do 16 czerwca dla wszystkich abonentów Netii, w ramach tzw. otwartego okna.

 

 

 

Cieszymy się, że Golf Channel Polska trafia do oferty Netii. Konsekwentnie pracujemy nad poszerzeniem polskiej widowni tej pięknej dyscypliny sportu. Premiera kanału w ofercie Netii to ważne wydarzenie nie tylko w rozwoju stacji, ale także kolejny krok w stronę popularyzacji golfa i zdrowego trybu życia w Polsce. Golf to pozytywna energia, a tego potrzebujemy obecnie jak najwięcej.powiedział Marek Sowa, współzałożyciel i Przewodniczący Rady Nadzorczej Golf Channel Polska.

Kibice golfa w Polsce już wiedzą, ile emocji, wrażeń estetycznych i relaksu zapewniają transmisje oraz programy na antenie Golf Channel Polska. Od 1 maja mogą się o tym przekonać również abonenci sieci Netia. Szeroki wachlarz programów Golf Channel Polska prezentuje golf jako emocjonującą dyscyplinę sportu, ale również jako związany z nim styl życia, celebrujący różnorodność świata i ludzi. Świetnie pokazuje to m.in. nominowany do nagrody Emmy talk show „Feherty” – którego gośćmi byli do tej pory m.in. Matthew McConaughey, George W. Bush, Samuel L. Jackson, Donald Trump, czy Kevin Hart. Zapierające dech w piersiach widoki z najpiękniejszych resortów świata przedstawiają programy podróżnicze: „Golfowa objazdówka” i „Golfowe podróże”.  Światy sportu i celebrytów łączy „Haney Project”, w którym były trener Tigera Woodsa uczy sztuki golfa największe gwiazdy sportu, estrady i polityki. Flagowymi pozycjami Golf Channel Polska są cotygodniowe transmisje z najbardziej prestiżowych cyklów turniejów golfowych: PGA TOUR i European Tour (obecnie na antenie emitowane są legendarne zwycięstwa Tigera Woodsa oraz inne najbardziej ekscytujące rundy finałowe turniejów z ostatnich lat).

Od 6 maja do 16 czerwca, Golf Channel Polska będzie udostępniony wszystkim abonentom Netii w ramach tzw. otwartego okna. Będzie to idealna okazja do zapoznania się z golfem również dla osób, które dotychczas nie miały kontaktu z tą olimpijską dyscypliną.

W 2020 r. Golf Channel Polska znacząco poszerzył swoją ofertę, pozyskując wyłączne prawa do transmisji obydwu najważniejszych golfowych cyklów turniejów: PGA TOUR i European Tour, w którym po raz pierwszy w historii gra reprezentant Polski – Adrian Meronk. Widzowie mogą również podziwiać najlepszych graczy świata podczas zawodów World Golf Championships, Ryder Cup czy Presidents Cup.

Golf Channel Polska HD: sportowo-lifestyle’owy kanał TV uruchomiony w marcu 2017 r., na podstawie umowy z NBC Universal/Golf Channel, oraz w bliskiej współpracy z PGA TOUR i Discovery Golf. Program zawiera transmisje na żywo z najbardziej prestiżowych zawodów golfowych na świecie oraz programy rozrywkowe, podróżnicze i szkoleniowe. Golf Channel Polska jest dostępny w jakości HD, 24 godziny na dobę, z polskim komentarzem, na platformie satelitarnej Cyfrowego Polsatu, platformie satelitarnej Canal+, oraz w wiodących sieciach cyfrowej telewizji kablowej, m.in. UPC Polska, Vectra i Multimedia Polska.

Netia to jeden z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, część Grupy Cyfrowy Polsat. Dostarcza m.in. kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania komunikacyjne on-line: szybki, stacjonarny dostęp do internetu, zaawansowane usługi transmisji danych oraz TV i multimedialną rozrywkę. Usługi Netii skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *