Technologia - Promocje

GoPro prezentuje kamery HERO6 i Fusion

GoPro zaprezentowało dzisiaj HERO6 Black – najefektywniejszą i najwygodniejszą z dotychczasowych kamer GoPro. Wspomagana przez specjalnie zaprojektowany przez GoPro procesor GP1, HERO6 oferuje zupełnie nową jakość działania, w tym olśniewające filmy w rozdzielczości 4K60 i 1080p240 oraz najbardziej zaawansowaną stabilizację w historii GoPro.
 
GoPro pokazało także Fusion – wyznaczającą nowe standardy, wodoszczelną, montowalną kamerę sferyczną, rejestrującą obraz w rozdzielczości 5.2K.
Ponadto GoPro zaprezentowało nowe mocowania i akcesoria, jak i nowy tryb “Follow” dla swojego drona Karma.
Założyciel i szef GoPro, Nicholas Woodman, przedstawił kamery HERO6 i Fusion międzynarodowej publiczności zgromadzonej w Kalifornijskiej Akademii Nauk w San Francisco.
Obejrzyj relację z tego wydarzenia, klikając TUTAJ.
“Nowy poziom jakości obrazu w HERO6, stabilizacja wideo i trzykrotne przyspieszenie działania QuikStories czynią z HERO6 niezastąpionego kompana dla Twojego telefonu przy opowiadaniu historii. Jeszcze nigdy nie było to tak łatwe – przeżywanie wrażeń, a następnie dzielenie się nimi… za pomocą GoPro”powiedział Woodman.
HERO6 BLACK – rekomendowana cena detaliczna: 2399 zł
Z niezwykłą rozdzielczością filmów 4K60 i 1080p240, trwała, wodoszczelna, kompaktowa kamera HERO6 Black wraz z aplikacją GoPro, automatycznie zmienia Twoje przygody w filmy QuikStories o kinematograficznej jakości, którymi możesz podzielić się z kimkolwiek zechcesz. HERO6 oferuje również znacząco poprawiony zakres dynamiki oraz wyższą jakość obrazu przy słabym oświetleniu, co sprawia, że obrazy są jak żywe, a cyfrowy zoom pozwoli Ci zaszaleć.
Wspomagana przez dostosowany do swoich potrzeb procesor GP1, specjalnie zaprojektowanym przez GoPro
Filmy o rozdzielczości 4K60 i 1080p240
Funkcja QuikStories, kompatybilność z aplikacją GoPro
Najbardziej zaawansowana stabilizacja z dotychczas oferowanych w kamerach HERO
Nowość! Cyfrowy zoom, sterowany dotykowo
3-krotnie szybszy transfer danych przez Wi-Fi w paśmie 5GHz
Wodoodporna do głębokości 10m
Kompatybilna z dronem Karma i mocowaniami GoPro
Ulepszony zakres dynamiki i jakość obrazu w słabym oświetleniu
Tryby RAW i HDR
Kontrola głosem dostępna w 10 językach
GPS, akcelerometr i żyroskop
WiFi i Bluetooth
Rozwijany od podstaw, by zoptymalizować możliwości GoPro, procesor GP1 umożliwił wprowadzenie dwukrotności dotychczasowych klaktaży, oferując poprawioną jakość obrazu, wyższą jakość przy słabym oświetleniu oraz stabilizację wideo znacząco ulepszoną w porównaniu z kamerami HERO poprzedniej generacji. Co najważniejsze, wszystko to GP1 wykonuje automatycznie, umożliwiając użytkownikowi tworzenie kipiących energią filmów i poruszających fotografii bez potrzeby zajmowania się skomplikowanymi ustawieniami. GP1 poprawia również możliwości GoPro w zakresie komputerowego rozpoznawania obrazu oraz uczenia maszynowego, umożliwiając HERO6 analizowanie obrazów i danych sensorycznych, dzięki czemu automatyczne QuikStories będą jeszcze ciekawsze.
HERO6 Black jest dostępna w sprzedaży na stronie GoPro.com oraz w wybranych punktach detalicznych na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *